Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok de a párom nem...

Terhes vagyok de a párom nem akarja. Van egy közös 3 éves fiúnk. Hogy döntsek ha én akarom de ő nem?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg hogy ujra terhes lettem. Nem tervezett baba. Nagy káosz van bennem. Szivem szerint megtartanám és már az abortusz gondolatátol is félek.


A párommal lévő kapcsolatunk jelenleg elég zavaros, nem stabil és vannak problémáink de szeretem. Ő már a kisfiúnk születése után mondta hogy soha több gyerek (előző kapcsolatábol van egy nagyobb fia). Albérletbe lakunk stabil munkahelyem van. Nem vagyunk gazdagok, nincs felretett penzunk, de jol kijovunk , nem ehezzunk.


A párom még nem tudja ezt a hírt mert kisfiammal vidéken vagyunk.

Az a baj hogy tudom mit fog szólni a hírhez és mit fog pártolni. Ismerem már 11 éve vagyok vele.


Nem akarom elvetetni de ha egyedul maradok hogy fogom birni egyedul? Mi lesz ha felmondják az albérletet (a tulaj a barátunk)


Annyi minden van a fejembe hogy ha valaki most belenézne bele bolondulna.


2019. márc. 9. 10:23
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem el mennyi buta nő okoskodik itt.... Abortuszra biztatnak mert nekik ez lenne a könnyebb.... Anyukám két gyerekkel maradt egyedül varrónőként (gondolhatod mennyit kereset) és nem nyomorogtunk vagy éheztünk..Gondolom itt mindenki a tv-ben látható szegény sorsú családokból indulnak ki akik 8 gyerekkel nyomorognak.. de azert 2 gyerek még nem a világ vége.....Kérdező legyszives ne az itt kommentelők véleménye alapján dönts a babád sorsáról, én is terhes vagyok a barátommal 12 év után szakítottunk és már majdnem egy éve nem voltunk együtt mikor újra elkezdtünk találkozni (előtte évekig próbálkoztunk, az orvosok azt mondtak sajnos nem lehet gyerekem) mikor pozitív terhességi tesztel álltam előtte...nem volt kérdés nálam hogy megtartom e mindezek ellenére... az alapján dönts TE mit akarsz... nem nem kényszerítés a férfira meg ilyen hülyeségek amit itt írnak... a gyerek benned nő, te szülőd meg, ahogy az abortusz minden velejárója is benned megy majd végbe.. bárhogy is dönts nők ennél nehezebb/ rosszabb körülmények közzé is szültek és köszönik szépen a gyerek boldog, nem éhezik nem nyomorog, ha pedig a másik lehetőség mellett döntesz az is azért legyen mert TE így döntöttél...
2019. márc. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

21!


Minden normális nőnek a már meglévő gyereke az első. A kérdező leírta, hogy albérletben laknak, nincs megtakarításuk és nem élnek jól. Magyarán egyedül kb képtelen lesz magát és a már meglévő gyereket eltartani. Pláne, ha új albérletet is kell keresnie. Csak anyagilag nézve se épeszű, aki erre megegy gyereket vállal. Tudatosan nyomorba szülni nem normális. De ők, felejtsük el az anyagiakat. Itt egy xar kapcsolat van, amit még egy gyerek egyértelműen tönkre fog tenni, hiszen a férfi kijelentette, nem akar több gyereket. Persze, kötött volna csomót a farkára, ugye. Ihaz9, nem derült ki, higy milyen módon védekeztek, de egyértelműen a férfit kell szidni. Aki ilyen helyzetben megszüli a gyereket, az egy egoista idióta. Végülis csak mindenki életet elbaxa azért, higy elmondhassa, nem ment abortuszra. Hurrá.

2019. márc. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
0%

Én sosem voltam abortuszon, nyilván te tudod meg az abortuszhívők hogyan van ez szoval megölted a gyereked és utána hazamentél és boldogan éltél és dugtál tovább mint az állatok?

Hogyan és miért nem baxa el az életet egy abortusz? Ti úgy beszéltek egy ember meggyilkolásáról, mintha egy szakadt bugyit dobnál szemétdombra.


Adja örökbe, keressen egy gazdag családot és adja oda nekik a babát ha csak anyagi oka van es jót akar.

2019. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

23!


Nem volt abortuszom és nem vagyok "abortusz hívő" sem. A felelős gyermekvállalás híve vagyok. Márpedig ha egy pár egyik tagja nem akar gyereket, a másik meg csakazertis megtartja, az -énk felelős gyermekvállalás. A segélyre szülés sem az és az sem, hogy tudatosan tökre baxa 4 szemely eletet, amiből az egyik a már meglévő gyereke, akinek az első helyen kellene állnia. Szép dolog az örökbeadás, de kb kivitelezhetetlen, pláne ha már van egy gyerek.

2019. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

"Hogyan és miért nem baxa el az életet egy abortusz?"


Erre külön valaszolnek. Először is egy nem tervezett és az apa alltal egyáltalán nem kívánt terhességről van szó. Ha nem megy a jó abortuszra, akkor ott marad két gyerekkel egyedül, ki tudja mennyi segítséggel. Ők, légyen elegendő segítsége, anyagilag semmj problémája, máris szepl ah elet. De baxus : AZ APJA NEM AKARJA A GYEREKET. NEM AKARJA. Ergo, le se fogja xarni. Úgy gondolj már bele milyen lesz amikor megy apuci, viszi a láthatásra a nagyot, a kicsire meg rá se néz. Amikor majd a nagy szamara kiderül, hogy apuka nem akarta a kicsit és egyértelműen úgy fordítja le magának, higy a kicsi a hibás azért, higy az apja nem velük él. Aztán majd amikor a kicsi is megérti, hogy őt nem akarta, nem szereti, nem érdekli. Végülis a két gyerek lelke megy tönkre, kettőből lesz lelki sérült gyerek, majd felnőtt. Megéri ?

2019. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
0%

Ki garantálja ha megöli az egyik gyereket anyuka nem fogja meggyűlölni a másikat? A másik gyerek hogyan fog érezni ha megtudja az apja miatt kellett elpusztulnia a testvérének?


Azért megölni egy embert, mert lehet hiányozni fog az apja? Szegény Hajdu Peti, Sebestyén Balázs, Liptai Klaudua mennyire lelki sérültek- ja nem, sz. rnak az apjuk fejére. Nem kell túlmisztifikálni a dolgot, ha a gyereket nem szereti az apja, nyilván ő sem fog semmit érezni az apja iránt. Ha lesz egy boldog szerető anyukája meg testvére. Rengeteg ilyen családot ismerek, sehol nem hiányzik apu és nem lelki sérültek a gyerekek. Miért lennének?


Az anyagiaknál meg 2 gyerek sem kerül többe, mint egy....3 meg kimondottan jó világ. 1 gyereket eltartani szívás, mert arra mindent fizetni kell és nincs támogatás. 2 gyerekre a juttatás-adó+csp 65 ezer forint, ebből simán el lehet tartani. 2 gyereknek nem is vettünk semmit 10 éves koráig-cipőt leszámítva, és nem is feltétlen használt ruhái voltak, egy csomó vadonatúj, mert egy csomó vadonatújat kaptunk már a nagyobbra is. Játékunk több van mint egy játékboltban...


Falusi csokból meg egy házat is tud venni simán. Nemcsak cigánylakta putrifalván. 1 gyerekkel még ezt sem.

2019. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van utolso. Hajra, segélyre szülés, hajra, egyedülálló anyaság, hajra használt ruha és használt játék, eh ám a jó világ.
2019. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Ja meg mennyi láthatás-két hetente egy vasárnap? Szerveznék otthon maradt gyerekemnek programot, garantálom a nagyobb sem akarna az apjával menni, így gyorsan megoldódna ez a probléma is.
2019. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Tuti jó ötlet, Utolso ? Lehpgalabb egyik gyereknek se lesz apja. Esküszöm, eh maga az álom, higy miért nem így csinálja mindenki?....
2019. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%

Nem éljen Taigetosz meg a gyilkosság, a szemétdombra dobott abortumok. Hajrá. Ez tök jó.

Dögöljön meg a férgese,nehogy idősebb testvér hasznalt legojával kelljen legoznia-ez maga a gyalázatos szenvedés lenne.


Egyébként milyen segely? Magyarországon nincs semmiféle szociális segély. Családi pótlék van-ami nem segély, családi adókedvezmény-ami szintén nem segély. CSOk-pedig egy hitel-szintén nem segély mivel vissza kell fizetni.

2019. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!