Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok de a párom nem...

Terhes vagyok de a párom nem akarja. Van egy közös 3 éves fiúnk. Hogy döntsek ha én akarom de ő nem?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg hogy ujra terhes lettem. Nem tervezett baba. Nagy káosz van bennem. Szivem szerint megtartanám és már az abortusz gondolatátol is félek.


A párommal lévő kapcsolatunk jelenleg elég zavaros, nem stabil és vannak problémáink de szeretem. Ő már a kisfiúnk születése után mondta hogy soha több gyerek (előző kapcsolatábol van egy nagyobb fia). Albérletbe lakunk stabil munkahelyem van. Nem vagyunk gazdagok, nincs felretett penzunk, de jol kijovunk , nem ehezzunk.


A párom még nem tudja ezt a hírt mert kisfiammal vidéken vagyunk.

Az a baj hogy tudom mit fog szólni a hírhez és mit fog pártolni. Ismerem már 11 éve vagyok vele.


Nem akarom elvetetni de ha egyedul maradok hogy fogom birni egyedul? Mi lesz ha felmondják az albérletet (a tulaj a barátunk)


Annyi minden van a fejembe hogy ha valaki most belenézne bele bolondulna.


2019. márc. 9. 10:23
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Gyes- segély, FHT-segely, rendszeres gyermekvedelmi-segeyl.
2019. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
6%

Minek neki apa???? Lépjünk túl a sötét középkoron: papa mama gyerekek-család. Ez már mézgáéknál is gúny volt.

Miért ne nőhetne fel boldogan, egészségesen bárki egyedülálló szülővel? Még szülő nélkül is. Nem ez határozza meg az életet. Hányan maradnának ha mindenkit megölnénk aki nem papa-mama-gyerekek családban él?


Tényleg igaz magyarország az egyetlen ország amelyik nem bánta meg a holokausztot és nem tanult belőle. Mai napig irtanátok és gyilkolnátok hamis ideológia mentén. El is mehet anyuka innen, valami normális országba, ahol túlleptek a papa mama gyerekek ideológián.

2019. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
24%

Gyes-nem segély, egyébként gyerek 3 éves koráig jár, 2 évesen mehet oviba és anyuka mehet dolgozni. Ez nem jatszik.


Gyermekvédelmi: évi 2×5000 forint, hű...tényleg van.


Fht munkahoz kötött támogatás.

2019. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként tényleg, elmehet anyuka már Ausztriábsn is komoly családtámogatási rendszer van és minel gazdagabb az ország, minél magasabb az átlagbér, annál magasabbak a családtámogatások. Szóval miért kéne itt nyomorogni, mikor Franciaországban vígan élhetnek. Semmi nem írja elő itt kell leélniük az életet. Ha kilép apuka az életükből még ő sem.
2019. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
47%

Nem unjátok még ezt az abortusz gyilkossag dumát? Egy 5-6 hetes terhessegben petezsákról beszélünk, amiben talán embrio sejthető.

Plusz milyen szuper egyedülállo szülőként. Szülje csak meg a kérdező a gyereket, igy is ugy is egyedül marad, akkor már nem mindegy? Végülis nem marad egyedül, ott a két poronry, majd lefoglalja.

Az, meg hogy nem hiányzik az apa, egz akkora f.ság, hogy az nem igaz. 10 éves koromtol azart ránk a faterunk, és mindannyian hianyoltuk az apa jelenlétét az életünből, szóval az, hogy nem beszélünk róla, attol még lehet, hogy hiányzik. De kit érdekel a gyerek igaz? Esetlwg látja oviban, hogy xy-nak van apukája, neki miért nincs? De nem baj, nem hiányzik neki.


Én a kérdező helyében nem tartanám meg, hiszen nyilvánvaló, hogy végül egyedül marad. Igyeneznék a meglévőne mindent megteremteni. De ez az én véleményem.

2019. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

33!

De a gyes segély.

Az FHT évi 30 nap munkához között, szinten segeyl.

A rendszeres gyermekvédelmi ingyenes intézményi étkezés egész évben, plus evin2×6e

2019. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
9%

Ja kapod 1 évig, mikor mar oviba mehet a gyereked-te meg vissza dolgozni.

A gyermekvédelmi-ingyenes kaja, ami ingyenes. Szóval semmi.

Aki évi 30 napot dolgozik, az 360 napot is tud. Ne keverjük ide a szociálisan hátrányos helyzetűeket, náluk sem az a baj, hogy szülnek.


Egyébként ha annyira szar az eleted, hogy nem volt apád, most a túlvilagról kommentelsz, gondolom mert 10 evesen felakasztottad magad avagy nem, mert mégis jobb az élet ezzel együtt, mint meghalni?

2019. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy nem volt apám.
2019. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hülye gondolat aki azt hiszi, hogy a nagy gyerek szív ha testvére születik es az apa a gyerek miatt hagyja el. Bocs de az ilyen apaert nem kár, de a testvére ott lesz. Az apa csinálta, akkor vállalja a felelősséget, ha ezért eldobja a nőt azzal ő veszít. Kedves kérdező a párod lehet épp boldog lesz, hogy jön a baba, lehet nem, de az élet nem áll meg, kismillió pasi él a földön, lesz még aki szeressen a 2 gyerekeddel együtt. A gyerek ajándék, téged választott. Barátnőm ilyen elven vetette el nemrég, azóta is bánja, a kapcsolat javult, de a nő szenved. Szerintem meg oldódik ha vállalod is, valahogy mindig lesz, én a helyedben mindenképp megtartanam!
2019. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Sajnos 3 gyerekkel is kerülhet olyan helyzetbe a nő, hogy nincs aki támogatja, mégse üt agyon kettőt, azon az elven, hogy 1el könnyebb
2019. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!