Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ket hete tortent baleset...

Ket hete tortent baleset utan, nem sikerult megegyezni, mi a teendo szerintetek?

Figyelt kérdés

ket hete tortent kb, nem nagy kar, kis horzsolas, adatokat csereltunk, azota megy a huzavona hogy betetlapot nem aakar adni, de ha elviszem az o szerelojehez megcsinaltatja. En nem akarnam mindenfele jottment szerelohoz vinni. Mondtam neki vagy az enyemhez viszem es adjon 20ezret vagy adjon betetlapot es felejtsuk el egymast.Betetlapot nem akar adni es max 10 ezret adna. Mit tudok tenni? 10 ezerből csak a festek jon ki, azon felul a szerelot sajat koltsegen fizessem?

Telefonbeszlegetesek fel vannak veve, plusz ocsem mellettem ult tanukent, mikor nekem jott.



2019. dec. 4. 12:28
1 2
 11/12 D. Brasco ***** válasza:
100%

Zsák a foltját....szarakodtok itt 10 meg 20ezer forinton......ha ennyire zavar akkor vidd el a szerelődhőz aki megcsinalja egy huszasert azt jo napot.....kifizeted a tanulopenzt azt szevasz.....

Az utolagos feljelentgetéssel meg rendőrsegi cirkusszal garantalatan nem fogsz menni semmire...........

2019. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

" Betetlapot meg nem akar adni... Sot legutobb mondta hogy majd ket het mulva jelentkezik mert most elutazik."


ez nem akarás kérdése. Ilyenkor szokás a rendőrt kihívni, hiába nincs sérülés, de vita van. Madárnak nézett.

2019. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!