Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha anyukám nevén van az...

Ha anyukám nevén van az autóm, neki nincsen jogosítványa de csinálok egy balesetet vagy bemérnek gyorshajtásért akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

ő a tulajdonos és az üzembentartó papíron. nincs jogsija. én vezetem a kocsit. ajándékozási szerződéssel adtam el neki. így a biztosítás alacsonyabb lett.

De ha pl ne adj isten okozok egy balesetet úgy hogy a párom, apukám vagy én vezetek akkor mi lesz? Vagy bemérnek ?

nyugodtan szabályosan vezetek de azért ezek eszébejutnak néha ilyenkor az embernek.



2022. jan. 4. 13:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#30 ez max a közforgalom elől el nem zárt, nem magánterületekre igaz


de oké, legyen neked igazad, de pls, mutass már bárhol erről egy jogszabályt

2022. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Szakértő 30as válaszoló, szólj már légyszi az ügyvédúrnak hogy adja vissza a diplomáját, mert nincs képben a dolgokkal!


[link]

2022. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Dzsoki ***** válasza:
Köszönöm,nincs kapcsolatom az ügyvéd úrral. Vagyis,van egy autóm. Én nem vezethetem,mert olyan az egészségi állapotom,életkorom stb. Tehát,oda adom valakinek,aki az üzembentartó lesz. Neki sincs jogsija. Tehát,egy harmadik fél fogja használni,aki nem a tulajdonos és nem üzembentartó. Szóval,az üzembentartó fizeti a kötelezőt,elviszi vizsgára stb. Azért,hogy ne vezethesse. Az lehet,hogy interneten meg lehet kötni,ha kihagyják a jogsi számát,de élőben,alkusz,nem köt biztosítást,ha nem tud jogsi számot beírni. Már amelyik tisztességes. Nem ad ki a kezéből olyan szerződést,amiben nincs minden rublika kitöltve. Akit csak a pénz érdekel,megteszi. Beír egy kamu számot.
2022. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

#33 oké


akkor a nagyságos alkusz mit ír be, ha cég az üzembentartó?

2022. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!