Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ikertesómmal ha egy jogsit...

Ikertesómmal ha egy jogsit használunk nem lesz baj ugye?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
De.
2022. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyám, borogass...
2022. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
De igen.
2022. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
úgyse buktok le
2022. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

#4 Nem biztos, hogy én egy 5 éves börtönbüntetést és örök életemre szóló megbélyegzést arra alapoznék, hogy "úgysem igazoltatnak". Engem sem igazoltattak még soha, erre múltkor véletlenül jogsi nélkül indultam el itthonról és városban rögtön ott is voltak a rendőrök, ahol még soha nem láttam őket és csak a szerencsén múlt, hogy pont nem vettek ki. Emiatt is jöttem rá amúgy, első kereszteződésben fordultam vissza, a lehető legkisebb utakon vissza haza jogsiért.


Aki így indul neki, hogy "á úgyse"... na pont mindig olyankor "de igen".

2022. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy nézünk ki szóval semmit nem vesznek észre
2022. aug. 1. 18:03
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

húúúú...ez nagy buli! ha mindkettőtök jól vezet, akkor nincs lebukás veszély..de...


Ezt a kérdést természeresen olvassák olyanok is akik halásznak a neten, zsiványságot keresnek..lehet, hogy a keresőmotorban nincs ilyen figyelt szó, de ha ember olvassa, az jelzi, és visszakeresik, ki írta..onnan már csak ujjgyakorlat figyelni titeket.


Ez persze csak troll duma, de hátha mégsem

2022. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

#6 Ugyanúgy néztek ki. Értem.


De az ugye világos, hogy jópár éve már az ujjlenyomat is szerepel a személyi igazolványban?

2022. aug. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Csak ha kéred nyolcas, nem kötelezően vezetik rá.

Az enyémen sem szerepel.

Persze nem akarom semmire sem bíztatni a kérdezőt, mivel amire készül az már BTK kategória, nem egy mezei szabálysértés.

2022. aug. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

#9 Hát elkeserítelek, ez nem választás kérdése. Van egy formátum, kész. Nem te döntöd el, hogy mi legyen rajta, meg mi nem, ez egy személyazonosító okmány, nem pedig a kívánságműsor.


Ha a tiédben még nincs RFID chip, amin az ujjlenyomat is található, akkor az csak annyit jelent, hogy régebbi kártyád van, de mivel már elég régóta újfajta kártyát adnak és ugye 10 évig érvényes normál esetben, ezért feltételezem, hogy a tiéd rövidesen lejár és utána kapsz egy ujjlenyomatosat.

2022. aug. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!