Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha hasznaltauto kereskedőtől...

Ha hasznaltauto kereskedőtől akarok kolcson egy egy napokra kocait bérelni, mire figyeljek hogy ne verjenek át?

Figyelt kérdés

Ugy tudom ilyen esetekben le kell tenni sacc 50 ezret zálogba nekik amit akkor kapok vissza ha épségben visszavittem a kocsit.

Plusz fizetnék feketén bérleti díjat(bérlés nincs náluk hivatalosan)

Csak tartok az egésztől hogy lehúzás lesz ebből



#fekete autóbérlés
2023. máj. 22. 16:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
*a munkahelyemen nem akarom égetni magam az összejöveteleken hogy gyalog erkezek lógó nyelvvel 40 fokban, meg még haza se visz senki mint vmi árva.
2023. máj. 22. 17:36
 12/26 A kérdező kommentje:

De ha pasis is lenne a kocsi, az se lenne baj, ráfognám hogy (a nemlétező)barátom most ezt adta ide.


Vagy ujabb otlet ha felkérem a tulajt vagy vmelyik embert hogy furikázzom az audival. Csak hogy bízzak akkor meg benne hogy időre visz jön és nem ott fogok állni hogy átvert

2023. máj. 22. 17:39
 13/26 A kérdező kommentje:

Ma ilyen kocsikkal foglalkozik az a kereskedés csak agyon használtak kivontak meg minden bajuk van

De ránézve nincsenek szavak sem:)

[link]

2023. máj. 22. 17:41
 14/26 A kérdező kommentje:

[link]


28 millás

De persze vannak az olcsóbb tipusok is amikor nagyon "dögösek".


Nem is értem amugy az embereket miert olyan nyomi kocsikkal van tele a város?


Ez a passat használtan közembereknek is simán elerhető

2023. máj. 22. 17:43
 15/26 anonim ***** válasza:

"akinek ismeröse sincs"


Hát mondjuk megkérhetnél valakit a munkahelyedről, hogy vigyen magával és akkor lenne ismerősöd. Tulajdonképpen itt az a lényegi rész, hogy nem akarod égetni magadat, de a LEGNAGYOBB gáz az pont az lenne, ha ebből a célból te autót bérelnél. Ráadásul ilyen ratyi sz*r németet, amit minden értelmes felnőtt ember lenéz. Mindezt feketén, szóval még jól be is szopod majd anyagilag. Na EZ az égő.


De ha neked ez kell, akkor csináld. Nyilvánvaló, hogy a kérdésnek semmi értelme, mert sz*rsz a válaszokra. Csináld ahogy szeretnéd, sok sikert, jó szórakozást!

2023. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Pont a munkahelyen nem akarom hogy vágják hogy szakítottunk! Meg hogy szerencsétlen vagyok hogy se kocsim se senkim (akinek jo kocsija lenne), ha őket kérném fel szives örömest vinnének hoznának a kollegák mint a szerencsétlen kis senki szanalmat!

Pont ezt kerülném el.


A passat link lemaradt:

[link]

2023. máj. 22. 17:54
 17/26 A kérdező kommentje:

Illetve azt se akarom hogy azt higyjék nincs pasim


Egy kész pasi is kéne nem csak kocsi..

2023. máj. 22. 17:54
 18/26 A kérdező kommentje:
Amugy a kollegák meg igazgato suzukijai opeljei mellett nem is kéne hightech, csak amiket linkeltem
2023. máj. 22. 17:59
 19/26 anonim ***** válasza:
53%
És szerinted nem lenne feltűnő, hogy se előtte, se utána nincs autód és gyalogolsz/tömegközlekedsz, csapatépítőn meg ilyen trágyadomb mellett feszengsz? Nevetséges vagy. :D Azért néznek le, mert ilyen vagy, nem azért, mert szakítottak veled. Persze ezeket olvasva teljesen nyilvánvaló, hogy miért vagy egyedül, páros lábbal rúgnálak ki én is. :D
2023. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
53%
#19 Hazudok, nem rúgnálak ki. Soha szóba se állnék veled. Kábé két mondat után lerína rólad, hogy milyen haszontalan vagy.
2023. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!