Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha hasznaltauto kereskedőtől...

Ha hasznaltauto kereskedőtől akarok kolcson egy egy napokra kocait bérelni, mire figyeljek hogy ne verjenek át?

Figyelt kérdés

Ugy tudom ilyen esetekben le kell tenni sacc 50 ezret zálogba nekik amit akkor kapok vissza ha épségben visszavittem a kocsit.

Plusz fizetnék feketén bérleti díjat(bérlés nincs náluk hivatalosan)

Csak tartok az egésztől hogy lehúzás lesz ebből



#fekete autóbérlés
2023. máj. 22. 16:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

19 miert lenne feltűnő?

Elotte a barátom hozott vitt néha, de szóltak hogy nem jöhet be, igy azután nem jött be a parkolóba stb.

Es gyakorta jártam/járok tömegkozl-el.

Mindenki tudta ki a barátom(nem egy kis hülyegyerek volt, híre van), meg milyen kocsik mennek nála.

Azota nem is feltűnő hogy nem jön mivel az egesz ceg vágta hogy igazgatói utasítás volt hogy ne jöjjön be. Es azota nem jön be.

Mindenki azt hiszi csak ezért nem látják ujabban, de ezután szakitottunk, de ezt nem tudják.


Ha autot bérlek arrol se tudnának értelemszerűen így azalapján ítélkezni sem tudnának.

De egy másik exem is felhívhatnám mondjuk ilyenek miatt, csak ott az a de, hogy őt valahogy annyira utálom hogy nem tudom nem e behánynék míg a társaságában kene lennem:D

De ő se semmi pasi egyébként. Igazságügyis bírósági hatalmi pozíciós családi háttér stb.


Es elnézést kérek de nem ők szakítottak velem:D

Semeddig nem tartana visszakapni de örültem hogy leráztam őket:D


#20 ha ismernéd a kollegáimat hogy akinek senkije semmije árva lelkek azokról mik mennek a hátuk mögött.

Nem azt mondom hogy sznobok, mert nem azok de a kollegák nem kedves anyai atyai szemmel nézik a kollegáikat hanem kinek milye van mit tud felmutatni, kb mint a facen a vetítések.

2023. máj. 22. 18:25
 22/26 A kérdező kommentje:

#19

Mi az hogy csapatépítőn tragyadomb mellett feszengeni?


A jelentését se értem.

A csapatépítőn az igazgato meg kollegák közt megy az értelmiségi small talk, a felszines öröm meg jókedv. Keress rá mi az ha nem ismerős.

Egy rakat vacsoránk is van minden sz.r!

2023. máj. 22. 18:26
 23/26 A kérdező kommentje:

Ja es mielőtt learanyásózna vki elmondanám a volt párommal eleinte ugy jartam, hogy diszkóból a biciklin vitt haza és halálra röhögtük magunkat!:D

Aztán reggel másnaposan mikor mondtam mennék haza és levitt a garázsba hogy elvisz akkor kocsival, na akkor jött a hűha, kivel jöttem én össze?:D

Aztán tanitott vezetni azt a nagy "hodályt" azon megint halálröhögések, inkább buliztunk a kocsiban is:)

Valójában amilyen szép volt az eleje akkora pokol is lett belőle.

2023. máj. 22. 18:39
 24/26 anonim ***** válasza:
És a főnököd, aki tudja, hogy 320 nettó és 30k szép kártyát keresel benyeli, hogy egy 30 milliós kocsival jössz? Vagy hogy? :D
2023. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Eddig is látta a barátom mivel hoz visz. Meg ismeri is.

Értelemszeruen a barátomtol lenne a kocsi vagy havertól. Azt levágnák hogy nem az enyém de mégse az menne hogy kollégáknál pitizek hogy segitsenek már a csóro kis senki szánalmon akinek már csak a céges rendezvények is feladják a leckét. Mi lenne ha kongresszusokravagy vmi magasabb kaliberű dolgokra kéne járnom kocsi nelkül.

2023. máj. 23. 09:26
 26/26 A kérdező kommentje:
Meg nem 30 millás kocsik vannak a használtnál. Hanem csak jól néznek ki azok a kocsik. Másra se jók csak vetíteni. De arra meg ideálisak.
2023. máj. 23. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!