Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Visszautasított öröklésben...

Visszautasított öröklésben lévő járművel kapcsolatban le kell adnom bármilyen papírt?

Figyelt kérdés

Édesapám után örököltem egy személygépjárművet, de az egész öröklést visszautasítottam. Az eljárás még mindig folyamatban, amíg vissza nem utasítja mindenki a családból. Ezután ha minden igaz lezárul az eljárás, és az államra marad minden.


A kocsi papírjai (forgalmi,törzskönyv,slusszkulcs) mind nálam vannak, közteren áll lassan 2 éve, rendszámtábla is rajta.

Én nem is akarom használni, leginkább hallani se akarok róla.

Biztosítás, súlyadó nem volt fizetve rajta az utóbbi évben, szélvédője tele bírságokkal, elvontatásra figyelmeztető dolgokkal(hónapok óta nem vitték el).


Sajnos a közjegyző világáról nem tud, többszöri kérdésemre tudott választ adni, az ügyvéd csak annyit mondott, hogy hagyjuk ott elrohadni ahol van.


Kell-e bármit leadnom, vagy bejelentenem vele kapcsolatban?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2023. nov. 1. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd bárki kér tőled valamilyen papírt, leadod.
2023. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!