Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Köbe biztosítás, kárrendezés?...

Kitticica95 kérdése:

Köbe biztosítás, kárrendezés? Bejelentő lap mindenképp színes kell legyen?

Figyelt kérdés

A köbe biztosítás szempontból mennyire korrekt? Hogy intézi a kárrendezést?

Én voltam a vétkes és inkább ezaz oldal érdekelne egyelőre semmi infót nem találtam most fogom bejelenteni.

Ország másik végében figyelmetlen voltam és egy kamiont kissé súroltam. Csak anyagi kár. Felületi sérülés mind két járműn.

Illetve nem volt betétlap nálam csak a vétlen kamionosnak hozott egy ismerőse, de fektete-feheret ezt is elfogadják, vagy mindenképp színes kell legyen a bejelentö/betét lap?

Köszönöm a segítő válaszokat.



2023. nov. 4. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint a biztosítós "zöldkártya" Azt is már te magadnak nyomtathatod ki, és nem kell feltétlenül zöld lapra nyomtatni. Szóval nem kell, hogy színes legyen. Amúgy már van telefonos aplikáció is, tehát még papír se kell

[link]

2023. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Az app megnéztem most. Tényleg nagyon jó lenne ha működne a kommentekben lepontoztak és a hibák állnak fent benne.

2023. nov. 5. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!