Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után mikor mehetek leghamarabb az okmányirodába?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondja hogy 1 munkanap, más azt mondja hogy minimum 3. Most akkor hogy van ez?

SMS-t már kaptam hogy: Vezetési jogosultsága bejegyzésre került, okmánya gyártásba adva.



ápr. 5. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal.
ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ohh a francba! Akkor már ma is mehettem volna vizsga után? :/ (délelőtt volt)
ápr. 5. 17:29
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Igen, rögtön bekerült a rendszerbe.

Sőt vizsga után már haza is vezthetsz elméletileg.

ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az utóbbi komoly??
ápr. 5. 20:50
 5/17 anonim ***** válasza:

"Vezetési jogosultsága bejegyzésre került, okmánya gyártásba adva."


Ezt azután kaptad, hogy már voltál az okmányirodában leadni az igénylést.

A jogsit postázni fogják, de anélkül is vezethesz már.

Minek mennél újra az okmányirodába? Oda kérted a jogsit?

ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy én még nem voltam az okmányirodába! :D
ápr. 5. 23:16
 7/17 A kérdező kommentje:
Valaki meg tudja magyarázni hogy ez esetben hogy lehet hogy kaptam SMS-t?
ápr. 5. 23:23
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is átb*sztak a múltkor ezzel, vizsgabiztos azt mondta, 3 munkanap. Aha, max. 3. Hétfőn vizsgáztam, pénteken hívtak, hogy van egy jó üzleti lehetőség, csak kéne jogsi. Én meg hívom az iskolát. Ők meg kiröhögtek, hogy én csak várok tőlük egy papírra, mint a korábbi kategóriámnál (2011-ben még két hetet várnod kellett), pedig már másnap mehettem volna. Szerencsére péntek délután még pont becsúsztam a 13. kerületben a központi okmányirodába.
ápr. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#4 Utóbbi nem komoly. Ha meg van igényelve a jogsi, akkor kapsz egy A4-es papírt, amivel régen csak a korábban meglévő kategóriákat, pár éve már az újonnan szerzettet is vezethetted. De olyan nincs, hogy te vizsgáról hazafele már vezetsz. Aki ilyet mond, az el van tévedve. Ja, kommunizmus idején meg rutinvizsga után kaptál egy papírt, amivel fél évig vezethettél. De az nem ma volt.
ápr. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8 Miért más a hibás és "baszott át", azért, mert te értetlen voltál? Már a papíralapú rendszerben is így működött, én 2016-ban tettem le, akkor is még papír volt, délelőtt 10-kor vizsgáztam, délután 2-kor bementem a papírral a kormányablakhoz és megcsináltattam a jogsit. Akkor majd szerinted a digitális világban lassabban megy?


Eleve miért az iskolától vártál bármit is? Az iskolának semmi köze nincsen a vizsgádhoz. Az autósiskola nem ad neked semmit, az ő feladatuk a dolgok megszervezése, de hogy a megszervezett dolgokon, például vizsgán, te mit csinálsz és hogyan szerepelsz, ahhoz nekik semmi közük nincsen. Olyan, mintha munkaerő közvetítőn keresztül találnál munkát, aztán a közvetítőtől várnád a fizetésedet. Az csak egy közvetítő, te jóember. Semmi köze a fizetésedhez. Ahogy az iskolának sincsen semmi köze a sikeres vizsgádhoz.


Szóval mielőtt másokat lehordasz, kicsit nézz tükörbe, mert itt nem vert téged át senki, csak értetlen voltál.

ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!