Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után mikor mehetek leghamarabb az okmányirodába?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondja hogy 1 munkanap, más azt mondja hogy minimum 3. Most akkor hogy van ez?

SMS-t már kaptam hogy: Vezetési jogosultsága bejegyzésre került, okmánya gyártásba adva.



ápr. 5. 17:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Közben az ügyfélkapun megnéztem, állítólag automatikusan megkezdték az okmány gyártását, mert minden szükséges dokumentum fel van töltve a rendszerbe és 3 évnél nem régebbi fényképük is van rólam. Szóval nem kell mennem az okmányirodába. De akkor most vezethetek?
ápr. 6. 08:24
 12/17 anonim ***** válasza:
Vezethetsz.
ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#10 Figyelj, amikor én először jogosítványt csináltam, akkor meglett a vizsgám, és két héten keresztül minden nap be kellett mennem csekkolni, kész van-e a papír, amivel mehetek az okmányirodába, és még az okmányirodában is csak olyan papírt kaptam, amivel nem vezethettem, meg kellett várni a plasztikkártyát. Akinek több kategóriája volt, az kapott olyan papírt, amivel a régebbi kategóriát vezethette okmányiroda után, az újat még nem. Attól, hogy te már a kész-picsa-melegmálé rendszerben élsz, nekünk ez nagyon nem volt alapvető.
ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#10 Illetve azért az iskolától várja az ember a papírt, mert ugye ne a KAV-ba járkáljál, ne ott érdeklődjél, akik pl. vizsgára felíratás miatt amúgy is hetente ott vannak, elhozzák a papírt. Oké, Budapesten meg központosított helyeken kikérheted a saját papírod, de vidéken bizony úgy megy sokszor, hogy te hiába élsz Szolnokon, teszem azt a kisújszállási iskola jófejkedésből elhozza neked Szolnokról a papírodat, aztán majd tőle átveszed. Meg majd akkor mész be a vizsgaközpontba, amikor arra jár valaki, akit ismersz, nem sétálsz be csak úgy az utcáról, hogy csókolom, Kis Pista vagyok, ezért meg azért jöttem volna.
ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy az a normális, ahogy most működik a rendszer. És jó is, hogy minden megy a felhőbe, nem kell ennyit sz*rozni. Csak nem kell lehülyézni azt, aki nem ebben nőtt fel, és még szoknia kell. :)
ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

#15 "Csak nem kell lehülyézni azt, aki nem ebben nőtt fel, és még szoknia kell"


Nana, itt te voltál az, aki először másokat szidott. Ezzel az égvilágon semmi baj sincsen, a baj azzal van, ha valaki valamit nem tud, vagy nem jól tud és utána másokat szapul, mint ahogy te tetted. Ahogy mondani szokás: ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hibás.

ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket ne veszekedjetek.
ápr. 6. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!