Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szabályosan parkoló autómat...

Szabályosan parkoló autómat összetörték. Mire fizetem így a kötelezőt meg a baleseti adót?

Figyelt kérdés
A kárszakértő szerint a kárkori értéke 340ezer forint. Már a második szerelő mondta azt, hogy a javítási költség 300ezer körül van. Mivel gazdasági totálkárosnak minősítették, gyanítom, hogy túl sok pénzt nem látok majd ez után. Ha úgy döntök, hogy nem adom el roncsnak, akkor a javítás nagy részét nekem kell fizetni, köszönhetően egy aranyos törvénynek, mely szerint a kárkori érték 60%-át köteles a biztosító kifizetni. ez nevetséges összeg. másikat venni nincs pénzünk, és nagyon macerás is lenne. Csak bevásárolni és vidékre jártunk vele, arra nagyon jó volt, vinni a babát stb. Nagyon megszivattak minket :( Mit tehetnénk ? Vagy valamit rosszul tudok ? (Még várom a biztosító határozatát, hogy mégis mennyit fizet) Járt már valaki így ?
2012. márc. 13. 09:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ahogy az utolso irja nem egy nagy gáz ne keseredj el
2012. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hű. értem. de hogyan vegyem rá a szerelőt, hogy ennyiért meg is csinálja normálisan ?
2012. márc. 13. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!