Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » El lehet kerülni a fedezetlens...

Bajer kérdése:

El lehet kerülni a fedezetlenségi díj megfizetését valahogyan?

Figyelt kérdés
Az UNIQA fedezetlenségi díjat követelt tőlem, ezért új szerződést kötöttem ennél a biztosítónál 2010-ben. Később ideiglenesen kivonattam a forgalomból a kocsit mert lejárt a műszaki, a biztosítónak ezt nem jeleztem, pár hónapos felújítás után ment vizsgára, új műszakit kapott. Ekkor a fedezetlenség senkit nem érdekelt, a biztosító nem foglalkozott vele. Ma figyelmeztetett a biztosító, hogy az évente postázott összeg a fedezetlenségi díj kiegyenlítésére lesz irányítva. Az megoldás ha nem fizetek semmit, kivonatom ideiglenesen a forgalomból és most augusztusban az évfordulón biztosítót váltok?

2013. júl. 17. 16:10
 1/2 Napkiraly ***** válasza:
amíg nem vált tulajdonost, addig sajnos rendezned kell. Apádnak odaajándékozod
2013. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, az üzembentartó cserével most még megoldható. De ha rajtam múlna, már régen behajtottam volna ezeket a díjakat a Mabisz helyében... és abban nem vagyok biztos, hogy a jövőben nem fogják ezeket a pénzeket beszedni.
2013. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!