Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az autókereskedő ellen büntető...

Az autókereskedő ellen büntetőeljárás indult. Beidéztek tanúnak. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Elveszik a kocsimat, megbüntetnek engem is???
2014. márc. 20. 17:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem nem Üllőn vettem, nyugat dunántúli kereskedés.

A NAV-tol kapott levélben szó sincs fizetnivalóról, még tanúskodasra kérnek és egyenlőre elég levélben. Az alapján eldöntik kellek-e személyesen is. Arra gyanakszom, hogy lopott az autó bár akkor rendőrség nyomozna és vinni kéne a kocsit is ahogy olvastam. Itt adócsalás lehet akkor szerintetek? Sajnos mivel nálam is ők intéztek mindent nincsenek számláim és bizonylataim. Holnap megpróbálom felvenni a kapcsolatot az adásvételin szereplő tulajjal talán többet megtudok. Kár, hogy ezt nem előbb tettem meg..

2014. márc. 20. 23:23
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom biztosra, hogy külföldi valahogy nem áll össze itthoni idős hölgy tulaj de rendszám nélkül árult autó mely papírjai szerint először van forgalomban idehaza. A szélvédőn pedig olasz pályamatrica ezért gondoltam, hogy esetleg onnan hoztak be törve esetleg...bár lehettek nyaralni is vele. Sajnos semmi sem biztos!
2014. márc. 20. 23:27
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha lopott lenne akkor autóval együtt idézne be a rendőrség.

Valszeg valamivel csaltak a kereskedésben, nem hiszem, hogy paráznod kellene.

2014. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A vagyonszerzési illeték rendben van. Beugrott, hogy még a vásárlás évében küldött a befizetésről visszaigazolást a NAV. Azt tehát megkapták. Valami más lehet.
2014. márc. 21. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!