Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyivel lesz drágább a...

Mennyivel lesz drágább a kötelező biztosításom?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ha én veszek még 1 autót, akkor drágulni fog a kötelező biztosításom akármelyik autóra, vagy sem? Csak, hogy érthetőbb legyek, van egy haverom, aki megvenné az autómat, de csak kölcsönadásit írnánk vagy üzembentartóit, mert nincs most neki plussz annyi, hogy átirassa, csak pár hónap múlva. Ezáltal az én nevemen marad az autó és vennék egy másikat ami szintén a nevemen lesz. Tehát 2 autó lesz a nevemen és ezért lehetséges az, hogy jóval többet fogok fizetni az újra mintha csak az az egy lenne?

Köszi előre is a válaszokat.



2015. jan. 17. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Az új autónál A00-ból indul a biztosításod, a jelenlegi bónuszfokozatodat akkor tudod átvezetni rá, ha a mostani autót eladod. Egy internetes kalkulátorral ki tudod számolni, mennyivel járulsz hozzá a haverod szűkös költségvetéséhez.
2015. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

'Ezáltal az én nevemen marad az autó és vennék egy másikat ami szintén a nevemen lesz'.


NE CSINALD. Barmit, erted barmit elkovet, azonnal teged talalnak meg. Akarmilyen kolcsonadasi szerzodes van, elsore teged fognak megtalalni a parkolasi birsagokkal, a kozlekedesi szabalysertesekkel, mindennel. Ha megtor valakit, a te nevedre szolo kotelezo fog megemelkedni, aztan sok sikert kivanok kiperelni belole a kulonbozetet, evekre elore (ugye azonnal zuhansz 2 B/M szintet, aztan kapaszkodhatsz vissza 4 ev alatt oda, ahol most vagy).


Egyebkent ha 2 autod van, azokra kulon-kulon ervenyes a biztositas. Ha vegul eladod az egyiket, az azon meglevo bonus-fokozatot atviheted a masikra.

2015. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 egySanyi ***** válasza:
Szerintem üzembentartóival megoldható a problémátok.
2015. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszokat :)
2015. jan. 18. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
üzembentartói, és annyi.
2015. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az új autódra biztos hogy több kötelezőt fogsz fizetni. a régire nyilván olcsóbbat. az üzembentartói megírás esetén is 26 ezret legomboltak rólam a postán,-az ü.tató nevében.
2017. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!