Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Vettem egy autot ami egy...

Vettem egy autot ami egy kereskedö nevén van de közbe 3 ember vette meg adásvételivel de senki nem iratta átt, mivan ha nem iratom átt?

Figyelt kérdés
Vagy elbontanám mert az adásvételibe kiskoru is van igy nem irathatom átt?
2015. szept. 28. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Két hete még csak két köztes tulaj volt - úgy látom, alakul a sztori.

Ha nem íratod át, hát nem íratod át, megteheted. Akkor van gond, ha a köztes tulajok bemutatták a saját példányukat az adásvételi szerződésből. Ilyenkor téged fognak megtalálni az átírás elmulasztásából származó bírsággal.

De ha mindenáron szabadulnál tőle, lehet próbálkozni. Például kereshetsz egy hozzád hasonló palimadarat, aki megveszi, te pedig gyorsan leadod a magad adásvételijét. Innentől nem a te bajod, szívjon vele ő. Esetleg kinn hagyhatod az utcán, hátha ellopja valaki, akkor is megszűnik a probléma. Keletkezik helyette egy másik, de az autó már nem lesz útban. Bontóban is megpróbálhatod leadni, de ha közöd sincs az utolsó bejegyzett tulajdonoshoz, akkor nem biztos, hogy átveszik tőled. Akár még otthon is elbonthatod, eladhatod valamennyi alkatrészét, csak akkor meg nem tudom, hogy vonod ki a forgalomból. Milliónyi megoldás van, ha már olyan ügyes voltál, hogy rád tudtak sózni egy ilyen problémás autót.

2015. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát kérdező...az év palimadara cím már most a tied ez biztos!


És el kell szomorítsalak,de te nem vettél semmit.......maximum pénzt adtál valamiért,ami ahogy elnézem sosem lesz a tied!Azt lenne jó tudni,hogy jelenleg kinek a nevén fut az autó,hogy a 3 ember közül átíratta-e valaki egyáltalán!Amíg ez nem tisztázott el ne bontsd az autót,mert az a legrosszabb amit jelen esetben tehetsz


ja még annyit:"iratta átt" , "iratom átt" , "irathatom átt" ....helyesírás no comment

2015. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Senki nem íratta átt azóta csak adás vételivel vette meg 3 ember +én
2015. szept. 28. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!