Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kb mennyi pénzt fizet a...

Kb mennyi pénzt fizet a biztosító ha egy közúti balesetben el ütöttek vétlen voltam, ki tört a lábamból egy csont db . és zúzódásaim vannak!?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ; mennyit voltál körházban, műtöttek-e, kiestél-e munkából, maradandó-e...stb. Mindenképpen érdemes ilyen ügyekkel foglalkozó céget megbízni, mert a biztosító magától nem fogja felajánlani. Nekünk 5 éve volt autóbalesetünk, kulcscsontom törött, több mint 1 milliót kaptam.
2015. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zsebpénzszerzési lehetőség? :D
2015. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5 napot voltam kisebb műtéti be avatkozásom volt másfél éves kis fiammal vagyok itthon mar fel kerestem egy biztositót csak nem mondot semi konkrétat vagyis nagyából sem tud mondani összeget ezért kértem segitséget válaszokat tapasztalatokat köszönöm a válaszodat :)
2015. okt. 28. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne biztosítót kérdezz! Olyan céget keress, ahol olyan szakemberek dolgoznak, akik ki tudják harcolni neked a legtöbb pénzt! Nekünk ők segítettek: [link]

Egy hívást megér. Ők biztosan megmondják,h van-e értelme bármit is tenni, úgyis csak akkor vállalják.

2015. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha vétlen voltál, és ez bizonyított, támadhatatlan, akkor egy jobb ügyvéd milliókat perelhet ki a vétkesből...ő is leveszi a részét, de a sérülésed kiheveréséhez lényegesen többet kapsz. ne feledd, ez a sérülés végigkiséri az életed, lehet hogy akadályozni fog a teljes életben..ezt az ügyvéd keményen kiharcolja. a biztosítóban ne bízz...azoknak nem érdekük fizetni..


azért nem mindegy, hogy háromszázezer, vagy négymillió...

2015. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyit fizet? Töredékét, mint ami járna.
2015. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2015. okt. 29. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!