Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalmi vizsga bukás?

Forgalmi vizsga bukás?

Figyelt kérdés

Ma buktam meg forgalmi vizsgán parkolás miatt!

papíron: "a meghatározott feladatot a második javítás után sem képes megfelelő módon végrehajtani!

Egy parkolás miatt lehet bukni?



2016. dec. 7. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Meg lehet, kétszer lehet javítani, utána bukta van. A pénz ezért nem számít amúgy... Nálunk hála szóba se került.


Neked kell tudni hová fér be az autó és ha rosszul méred fel baj.


Úgy kell vezetni hogy a vizsgahelyzet ne okozzon gondot! A való életben egyedül még stresszesebb lesz a dolog, helyt kell állni.

2016. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19%

A rutin vizsgát összevonták a forgalmi vizsgával.

Nem bólyák közé kell beállni, hanem szabályosan beparkolni autók közé, forgalomban bemutatni a manőverezési feladatokat - életszerűbb, és nem biztos, hogy könnyebb, mint a rutin volt, de több idő van a felkészülésre.

El lehet bukni a vizsgát rosszul végre hajtott parkolással, megfordulással, nem csak közlekrdési szabálysértéssel.

Az külön vicc, hogy a kérdező kihangsúlyozza, lefizette a vizsgabiztost, mégis megbuktatta... más meg lefizetés nélkül is levizsgázik (ha nem ejt bukást jelentő hibát)

2016. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Én ma vizsgáztam szintén "volt pénz".

Elsőre átmente, parkolás simán ment.

Amit elnéztek, hogy az oktatóm állt meg a zebránál, hogy átengedje a gyalogost, meg egyszer benéztem egy 60-as tábla után 200 m-re levő 50-est és 58-al mentem ott is.

Plusz a -3 fokban nem kellett az indulás előtti teendőkkel vacakolnom, elég volt a vb-nak szóban.

2016. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Második vizsgán, mennyi az esély, hogy átengednek? Érdemes adni borítékot?
2016. dec. 19. 21:31
 15/15 anonim ***** válasza:

- Ugyanannyi az esély, mint elsőre.

- Nem érdemes: ha nem bénázol átengednek, ha bénázol nem engednek át, ilyen egyszerű.

2016. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!