Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Angliában hogy lehet minél...

Angliában hogy lehet minél olcsóbban kocsit bebiztosítani frissen jogsizott diáknak?

Figyelt kérdés

Üdv, az érdekelne, hogy egy 17-18 éves frissen megszerzi a jogosítványt Angliában és vesz egy kisebb autót kis fogyasztással, akinek ugye havi biztos jövedelme nincsen mert még tanul és a szüleivel él.

Angliában meg a biztosítások havi 100-200 fontok között vannak, ami nagyon magasnak tűnik.

Hogy lehet minél kisebbre faragni ezt az árat?

Ha hozzáadunk a biztosításhoz egy középkorú személyt akinek tizen éve van jogsija az tudom hogy olcsóbbá teszi, de mennyivel?

Mit érdemes ilyenkor tenni?

Illetve milyen kocsit érdemes venni hogy olcsó legyen? Az mindegy milyen, az a lényeg hogy guruljon. Első autónak bármi megteszi.



2017. nov. 2. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rakeresel lehet listakat talalni, melyek a legolcsobban biztosithato "kezdo" autok. Ha jol emlekszem ilyen Ford Ka, Peugeot 106-107, Citroen c1 es tarsaik. Mondjuk szerintem kezdokent ezek is siman utik a havi 100 fontot, kozepkoru szemelynek szerintem olyan 40-50-ig lehet levinni.
2017. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval ha az ő nevére csináltatom és utána adom magamat is hozzá, akkor le lehet vinni 50 font környékére is? Mert az már elég jól hangzik.

Nézegettem ilyen régebbi opel corsa-kat (vauxhall) pár száz fontokért. Azt olvastam hogy keveset is fogyaszt és az adóztatás/biztosítás is nagyon olcsó rá. Ez mennyire igaz?

Egyébként eddig ilyen Peugeot 206-osokat meg ezeket a régebbi corsa-kat nézegettem mert egy csomót lehet találni főleg a környékünkön ilyen max 300-400 fontokért.

2017. nov. 2. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Az altalad emlitett autok biztositas szempontbol biztos, hogy a legolcsobbak kozott vannak. Havernak volt 206-os, 56 font volt talan neki havonta. De amugy vannak ezek a biztositas csoportok, ami rendszerezi az autokat 1-tol 50-ig. Attol fuggoen, hogy az illeto auto melyik csoportba van besorolva, valtozik a biztositas ara. 1 a legolcsobb, 50 a legdragabb: [link]

Konkretumokra pedig ott a comparethemarket vagy a confused (biztos van egyeb is), ahol beirod az adataidat es kapod is az ajanlatokat.

2017. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2017. nov. 3. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!