Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy zajlik egy kocsi átvizsgá...

Hogy zajlik egy kocsi átvizsgálása a márkaszervizben?

Figyelt kérdés

10 éves ford autót vennék, és vásárlás előtt elvinném márkaszervizbe. A költséget én fizetem. Hogy zajlik az egész? Ott lehetek, amikor átvizsgálják? Tehát látom, hogy mit hogyan vizsgálnak, és magyaráznak, hogy látom, hogy ott egy repedés, itt kotyog, ott zörög, stb, vagy csak szólnak, hogy egy óra múlva menjek vissza és a kezembe nyomnak egy átvizsgálási lapot?

Mennyibe kerül kb?


2018. febr. 27. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Altalában csak műszaki közben nem engednek be.

Am meg ott van az ajtón gyakran, hogy csak személyzetnek. De erősködj h beakarsz menni, de a legtöbb helyen üveg mögül is tudod nézni.


Töviről hegyire átnézik az autót neked.

2018. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

így van, ahogy előttem írták. Ne erősködj, nekik nem érdekük a hanyagság. Bizonylatot kapsz az átvizsgálás után..ez lesz az állapotlap.


Ennek alapján dönthetsz. A bejelentkezéskor megmondják, vagy odatelefonálsz, hogy komplett állapotfelmérés dokumentálva, számlára mennyi?

2018. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!