Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi lehet a baja az autónak?...

Mi lehet a baja az autónak? Kb mennyi lehet a javíttatás?

Figyelt kérdés
Tankolás után, ha jobban odalépek, akkor rángat az autó. A check engine is folyamatosan világít.(nem villogott). Kb 100 km után abba hagyja ezt. Arra gondoltam, hogy az üzemanyag tartályban lerakódott trutyi miatt nem kap elég anyagot. 2001-es évjáratú 1.6-os opelról van szó. Ha valóban az lehet a baj, mennyi lehet kb egy tisztíttatás? Esetleg hibakódot milyen árban olvasnak le kb? Válaszokat előre is köszi!

2018. szept. 3. 17:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Sokat nem tudok róla mondani, mert nem rég vásárolt használt autó.
2018. szept. 3. 17:55
 2/3 K Laci ***** válasza:

Sokat nem tudok mondani vele kapcsolatban. 4000-5000 korul van beolvasas, de az nem biztos, hogy megoldas lesz.

Lehet fals levegő is, meg sok rejtett gubanc.

2018. szept. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha idős autó akkor egy tank levétel és kimosás nem árt neki.

Elég szar meló, bár én nem ilyet hanem Partnernek szedtem le a tankot és takarítottam ki. Volt benne szenny rendesen.

2018. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!