Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán hogy küzdjem...

Forgalmi vizsgán hogy küzdjem le a stresszt/izgulást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hétfőn volt forgalmi vizsgám, de sajnos nem sikerült.. igazából eléggé az elején meghúztak. Nagyon stresszeltem, ennyire még nem izgultam szerintem.. hihetlen. Eléggé alapvető dolgon buktam el, nem volt semmiféle "nem fizetek, nem megyek át" féle dolog a vizsgán.

Na mindegy, első vizsgám volt, számítottam rá, hogy nem sikerül elsőre, de mégis olyan szinten elment a kedvem az egésztől.. legszívesebben abbahagynám az egészet, de már elég sok pénzem van benne és jó lenne túl lenni rajta.. talán a következőnél nyugodtabb leszek és akkor nem hibázok..nem tudom.

Elhittem, hogy én majd nyugodtan fogok vezetni, mintha nem is ülne senki hátul.. elhittem :D

Az a legnagyobb bajom, hogy szerintem tök "gáz" elmondani bárkinek is amikor kérdezik, hogy "hát elba.tam és jól megbuktattak". Tudom sokan a vizsgabiztosra fogják stb.. :D

Egyébként BP-en vizsgáztam.


Ti nektek hogy sikerült leküzdeni a stresszt / izgulást?



2019. aug. 22. 08:43
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Hetedig vagyok. Ma voltam és nem mentem át. Sikerült nagyjából megnyugodnom de behajtottam egy lakó és pihenő övezetbe, és mindez már a vizsga végén volt.


Na majd másodikra!

2019. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!