Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy léptetek túl a sikertelen...

Hogy léptetek túl a sikertelen forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Tegnap vizsgáztam, hogy ne csak a negatívumot írjam meglepődtem magamon, hogy milyen ügyesen vettem az akadályokat. Egy azonban sajnos kifogott rajtam, ami rend szerint órákon se sikerült és ott lett vége.. 😔 Most lelkileg engem is meglep, de teljesen összetörtem és nem tudom ezek után neki tudok-e úgy vágni a következőnek, hogy igenis sikerülni fog. Már pedig tudom, hogy ez fontos. Talán erre van a két hét szünet míg másodszorra megpróbálhatom, hogy összeszedjem magam. Most ez lehetetlennek tűnik..

Ti hogy tettétek túl ezen magatokat?



2021. júl. 7. 21:24
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azért is el vagyok keseredve, mert korabban feltettem itt egy kérdést, hogy mennyi órát vettek az emberek az első vizsga előtt és átmentek-e és mindenki kb azt írta, hogy alapóraszám után átment elsőre....most vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy 54 óránál vizsgáztam először, vagy csak pont azok írtak, akik kivételesen jól vezetnek? 😢
2021. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Persze, hogy azok írnak hisz utánuk gáz lenne 40-50-60 vagy még + órákat írni. Senki se dicsekszik a több órával pedig a lényeg, hogy meg legyen a jogsi és balesetmentesen közlekedjünk. Nagyon sok mindentől függ az oda vezető út már én is látom.
2021. júl. 14. 15:10
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Először is kitartást kívánok mindenkinek, aki készül a vizsgára. Elmúltam 40, amikor úgy éreztem, szeretnék jogsit. Hosszú és kínkeserves út vezetett a vizsgáig, mert nagyon-nagyon nehezen éreztem rá, utáltam vezetni járni. Nem érdekel, ha bárki kinevet, de 70 óra után mentem vizsgázni. Kellett ennyi, ez van, nem lehúzásra ment az oktató, én nem is hittem, hogy összejöhet, mégis sikerült. És igen, rengeteg múlik a szerencsén, nem szeretem a "ha tud vezetni, átmegy a vizsgán, mit hőzöng" dumákat. Rutinos sofőr se biztos, hogy egy-egy váratlan szitura tökéletesen reagál. Bizony van, hogy kötekedő fajta a vb, és behúz olyat, amit más elnéz. Rengeteg sztorit hallottam már, oktatótól is. Olyat is, hogy beleavatkozott az oktató, mégsem buktatták meg az illetőt. Ezen ledöbbentem. Az oktatóm mondta a vizsga elején, hogy rendes vb-t kaptunk, emiatt sokkal nyugodtabb lettem. Plusz neki és a vb-nek is volt ideje pihenni, mert az előttem lêvő nem ment el a vizsgára (pontosabban rossz helyszínre). A közlekedés is ideális volt, váratlan szitu akadt, de nem nehezek. Úgyhogy a körülményektől is rengeteg függ. A lényeg, ne adjátok fel, előbb-utóbb összejön! Hajrá!
2021. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm/köszönjük a biztatást! :) Én is ahogy írtad kínkeservesen jutottam el a vizsgáig és azért (is) buktam el, mert nem hittem, hogy sikerülhet.. Neked gratulálok, hogy elsőre meg lett. Szeretem az őszinteséget, én is 70 óránál járok majd a második vizsgámnál. Nincs sok hátra addig, de kellett ez a két hét, hogy úgy ahogy meg tudjam emészteni a történteket.
2021. júl. 16. 11:50
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, köszönöm. Én úgy látom, aznap minden körülmény ideális volt. Valahogy úgy voltam vele, ez egy főpróba lesz, meglàtom, milyen a vizsgaszituáció, stb. Talán emiatt volt, hogy alig izgultam, ez pedig nyilván nem hátrány.:)

Nagyon szorítok így ismeretlenül is, hogy a következő sikerüljön! Van már tapasztalatod, milyen is ez a vizsga, biztos vagyok benne, hogy fel tudod vértezni magad, és megcsinálod! A tudás megvan, higgy magadban, és most màr a körülmények is ideálisak lesznek. Hajrá, csak ügyesen!

Ja és az őszinteség... Nem is értem, miért jó lódítani. Nem teljesen mindegy, ki hány óra után vizsgázik le? Minden ember más, valakinek hamar összeállnak a dolgok, valaki nehezebben érez rá.

2021. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én, akinek 69 óra után, 4. alkalommal nem sikerült. :"D Igen, lehet nevetni. Mondjuk akkor már vert az ideg rendesen, mert ez volt az utolsó lehetőségem, utána elévült a KRESZ, mert eltelt 2 év.


A 3. bukás után váltottam oktatót, és szerencsére végre egy becsületes embert fogtam ki. Az első oktatómról ne beszéljünk, de a második lelkiismeretes, jó oktató, szóval őt annak ellenére is dicséret illeti, hogy vele sem lett meg. :/


Én mindent buktam, jogsim nem lett, mégis túltettem magam rajta. Arra nem tudok válaszolni, hogy, mert egyszerűen... Tovább kell menni. Ugyanúgy, ahogy túltettem magam sok szerettem halálán, és két szakításon is életem során, úgy, hogy a másodikban ráadásul egy jegyességet bontottam fel. A Föld forog tovább, bármilyen csapás is éri az embert. :/ Ráadásul Kérdező, neked még van lehetőséged, mert nem kell előlről kezdened az egészét, csak néhány pótóra után vizsgázni.


Sok sikert! :)

2021. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a kedves szavakat!

Sikerült a második vizsgám.

Akik elötte állnak esetleg úgy éreznek, mint a kérdés kiírásakor én, azoknak kitartást kívánok! :)

2021. júl. 23. 19:25
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, Kérdező!
2021. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :)
2021. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ☺️
2021. júl. 24. 11:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!