Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szándékosan meghúzta egy...

Szándékosan meghúzta egy motoros az autómat, de nem volt rendszáma. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az alagútban mentem, ahol egy motoros beelőzött a zárovonalon úgy hogy volt szembeforgalom is, majd bepofátlankodott elém. Erre én rádudáltam, jelezvén a nemtetszésemet. Ezt követően az az állat mellémjött és szándékosan meghúzta a lábtartójával a kocsim oldalát alul az ajtóknál, majd a záróvonalon végigsöpörve elhúzott. Rendszáma nem volt, így beazonosítani lehetetlenség. A károm két-háromszázezer forint lehet.

Tudok ilyenkor tenni valamit, vagy egyszerűen csak imádkozzak, hogy törje ki a nyakát az összes motos?


2010. febr. 23. 13:39
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Én nem vagyok motoros,autóval járok.Igen tényleg vannak olyan motorosok akik,nem néznek semmit és senkit hanem állat módjára mennek.De azért mert egy valaki meghúzta a kocsid,nem kellene általánosítani.

Nem,csak a motorosok közt vannak ilyen hülyék,hanem autós között is akad jó néhány marha.

Tudnék is mindjárt egy példát!Már bocs de akkor te sem vagy különb.

2010. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Rendben. Ha valaki megmondja konkrétan, hogy ki az az egy motoros, akit útálnom kell az eset miatt, akkor fel van mentve az összes többi. De egyelőre én csak annyit tudok, hogy egy motoros volt.
2010. febr. 25. 14:06
 23/32 anonim ***** válasza:
azért ne törje ki minden motoros a nyakát pihenj már le nem kell szidni a motorosokat minek mentél az utcára ha nem tudsz vezetni? amúgy az volt a baj hogy rádudáltál ha nem dudálsz rá nincs belőle semmi látom télleg nem érted a motorosokat nah ennyit akartam ide tovább jó autózgatást jah és a kocsid le van szarva hogy mi lett vele éljenek a motorosok
2010. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Most komolyan (én 18 éves vagyok,és szoktam robogózni a városban(125cm3),úgyhogy nem tartom fel a forgalmat)

Mi a f"szomnak dudálsz rá?Zavar,hogy ő tud haladni te meg nem?Vagy esetleg bekellett satuznod és ezzel az életedet veszélyeztette?Vagy mi?Épp elég kockázatot vállal azzal,hogy motoron közlekedik ebbe a forgalmas ,városba ,ami tele van idegbeteg állatokkal.

Ha már az életével játszik ,akkor ez a minimum ami jár neki .:A HALADÁS

Mellesleg én is járok autóval a városba elég sokszor és a motorosokra mindig nagyon figyelek,és eszem ágába se lenne dudálni azért mert kétkerekű,és ő tud haladni.Megérdemelted ezt tudom csak mondani.

2010. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

Így van!

Egy autós csak akkor lesz megértő egy másik motorossal szemben ha ő is motorozik.

Amúgy arról volt szó 21:00ba, hogy az autós szabályosan leszorítja a motorost az útról. Hiába 1 nyomvonal vagy 2.. a dög mercijével nem fér el de a csóri rendes motorost leszorítja, ez basz fel.

2010. febr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Jól van, látom meg kellene szerveznem a "nyírjuk ki a bunkó motorosokat" mozgalmat.
2010. febr. 26. 15:28
 27/32 anonim válasza:

Helyes. Akkor csatlakozom én is.

Azt hiszem itt az oldalon is megmutatták, hogy tényleg milyen bunkók, és megérdemlik a kinyírást.

2010. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy az a kommentelő írta jól ,aki azt írta ,hogy csak az tudja kezelni a helyzetet a motorosokkal ,aki vezet motort,namost, az autósok ülnek a dugóban ,bepofátlankodik eléjük egy-egy motoros,és ha valami van képesek kiszállni és verekedni,mivel ők rajtuk adják le a dühüket,és én most fogok motorozni a városban először (idén)mopst raktam le a jogsim)és k'rvára nem szeretném ,hogy kéthetente járjak korházba a sok aberált f"szkalap miatt.Miért zavarnak a motorosok?Mondjátok meg.Ha mennek mint az állat az titeket miért zavar?Te bent ülsz egy zárt kasztniban,ha történik valami,az csak a motorossal történhet.Ha meg utáljátok öket ,akkor meg pláne sz"rjátok le,és rimánkodjatok ,hogy hátha elesik.
2010. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
És még annyi,hogy nem azért járok motorral,mert én vagyok a fasza 18 éves gyerek,hanem azért mert autóra nincs pénzem,és BKV meg nem nagoyn jár hozzánk.
2010. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Továbbra sem értem, hogy miért gondolják azt a motorosok, hogy rájuk nem vonatkozik a törvény?

Azért mert lehetőségük van arra, hogy megszegjék a kreszt, az miért jelenti azt, hogy azt meg is tehetik folyamatosan. Nekem is lehetőségem lenne megerőszakolni egy csomó nőt, mégsem teszem, mert tiltja a törvény, és ezt tudomásul veszem. A motorosok miért nem veszik tudomásul a rájuk vonatkozó törvényeket?

2010. febr. 27. 09:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!