Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szándékosan meghúzta egy...

Szándékosan meghúzta egy motoros az autómat, de nem volt rendszáma. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az alagútban mentem, ahol egy motoros beelőzött a zárovonalon úgy hogy volt szembeforgalom is, majd bepofátlankodott elém. Erre én rádudáltam, jelezvén a nemtetszésemet. Ezt követően az az állat mellémjött és szándékosan meghúzta a lábtartójával a kocsim oldalát alul az ajtóknál, majd a záróvonalon végigsöpörve elhúzott. Rendszáma nem volt, így beazonosítani lehetetlenség. A károm két-háromszázezer forint lehet.

Tudok ilyenkor tenni valamit, vagy egyszerűen csak imádkozzak, hogy törje ki a nyakát az összes motos?


2010. febr. 23. 13:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Dikk ember ki mondta neked hogy ne szegd meg a szabályokat?

Szegd meg te is nyugottan... amúgy meg azért szegik meg a többségük mert azért 600ccm-is paripával ne akarj kezdeni mert úgyse bírsz vele még ha BMW-d is van.

2010. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.Miért szegnék meg a törvényt azzal,hogy beelőznek?Az meg már év elejétől megengedett ,hogy előre menjenek a sorok között ,és ,hogy mehessenek a buszsávban.

Nézzük meg a gyalogosokat.Mennyi szabályt szegnek meg?Szinte mindenki átsétál a piros lámpánál,nem a zebránál

-------------->Akkor fogjunk össze ellenük is és hajtsunk bele a tömegbe?(Mert nem egyszer volt ,hogy átjött a gyalogos a piroson és én rádudáltam és neki állt feljebb.)

Szerintem az nem minősül szabálysértésnek ,hogy a motoros előre megy ahol tud,nyilván leszorítani nemfog tudni.

Tehát mi a probléma a motorosokkal?

MERT MINDENKI CSAK ANNYIT ÍR,HOGY ŐK MIÉRT TEHETIK MEG HOGY MEGSZEGIK A KRESZT.mivel?

2010. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!