Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki a hibás az alábbi közlekedé...

Ki a hibás az alábbi közlekedési balesetben? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ki a hibás az alábbi közlekedési balesetben? Stop táblás kereszteződésben nulláról indulva gyorsító sávba fordulva csorogva vártuk a besorolás lehetőséget az első autó félig átment a fő sávba egyszer csak hirtelen fékezés ( vész fékezés) ( semmi nem indokolta üres volt az útszakasz ) váratlanul ért a reakció idő tört része alatt bele is gurultam nyilván ebben az esetben a követési távolság nem annyira mérvadó hisz egyszerre indultunk el és a távolság meg volt! Tudom hogy mindig a hátsó a hibás de ilyen esetben is? Elismerte a hibáját viszont később meggondolhatja magát! Nem sok esélyt látok én se hogy kihozzanak károsultnak szerintetek ki a felelős? (Kíváncsiság)

2018. nov. 9. 18:46
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
*megkezdtem *volna akart lenni
2018. nov. 9. 20:20
 12/38 anonim ***** válasza:
Egyébként rá hibáztál, mert régen pont ezt csinálták bünőzők. Bevágott eléd és nyomott egy satuféket,. A szerencsétlen pedig nekiment hátulról. Ha reklamáltál kaptál két nagy pofont. A biztosító pedig fizetett nekik.
2018. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű az eset: nem tartottál megfelelő követési távolságot.


Legközelebb nem mászol bele a másik seggébe.

2018. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Na akkor asszem megvan az ötlet, hogy hogyan újítsam fel a kocsim lökhárítóját :D


köszi a tippet!

2018. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Nem volt belemászás de leírhatom ezerszer úgy is az siklik valaki felette :) kiváncsi leszek a végére ! Ha valami úton módon nekem lenne igazam megírom :)

Írva máshogy lehet értelmezni mintha lerajzolva lenne !

Köszi az eddigi válaszokat mindenkinek !

2018. nov. 9. 21:06
 16/38 anonim ***** válasza:
Fedélzeti kamera rögzített valami bizonyítékot, amúgy #8-as -t nem értem, ő ment bele mégis ő a vétlen? Ha kezdő vagyok leffulladok, belém jön egy ember akkor ki a hibás?? Én? Ne máár, ő a hibás mert nem tartotta a köv. távot..
2018. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

"váratlanul ért a reakció idő tört része alatt bele is gurultam nyilván ebben az esetben a követési távolság nem annyira mérvadó hisz egyszerre indultunk el és a távolság meg volt!"


Ezek szerint mégsem volt elég a követési távolság. Ha elég lett volna, akkor nem mentél volna neki a másiknak.

2018. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Nem volt fedélzeti kamera stb! Szimplán kíváncsiság !

Egyébként az indokolatlan fékezést elismerte a másik fel vagyis nem le fulladt ! Csak azért kérdeztem mert ha hirtelen más véleményen van akkor mi a szitu! De már leírtak a választ én vagyok a hibás hiába ő hibázott és el is ismerte ezek szerint a KRESZ akkor is öt védi ha a másik elkerülhetetlenül az ő bénasága miatt került ebbe a helyzetbe!

Na nem baj majd kiderül mi lesz a vége !

2018. nov. 9. 21:46
 19/38 anonim ***** válasza:
Remélem leírod mi lesz a vége és nem vagy olyan mint a motorszámos fiatos csávó akinek az ügye 3 éve megy és fél éve nem ír!!!!
2018. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Megírom persze hogy mi lett én is kíváncsian várom!

És azt is hogy a másik fél ugyan olyan segítőkész marad e vagy hirtelen fordul 180 fokot :)

2018. nov. 9. 22:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!