Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha lefizetem a vizsgabiztos,...

Ha lefizetem a vizsgabiztos, elnézőbb?

Figyelt kérdés
Ha baromságot csinálok, gondolom, akkor is megbuktat, de a kisebb hibákat elnézi?

2019. ápr. 2. 08:01
1 2 3
 11/23 Libers Pertz ***** válasza:
21%
Fizetni kell, nem kell itt a vagánykodás. Aki nem fizet azt simán buktatják, van miért, MINDIG! Sajna, de való ilyen ócska korrupt világban élünk.
2019. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagánykodok, csak tényszerűen és a lepontozás igénye nélkül közlöm, hogy nekem korrupció nélkül sikerült a vizsgám. Ilyen is van.
2019. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Azért vicces, hogy lepontoznak, csak mert leírom, hogy én nem fizettem és senkit nem ismerek aki fizetett volna... :D
2019. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%

Én tavaly augusztusban mentem vizsgázni vezetésből. Budapesten volt a vizsga. Bár az oktató aki végig egy szemétláda volt, és ordított, hogy annyira pocsék vagyok, hogy ebből nem lesz jogsi, mindig felhívta a figyelmemet, hogy 50 ezerrel készüljek ha nem akarok bukni, és jogsit akarok. Én bevallom sokalltam a kenőpénzt, így nem fizettem. Mégis elsőre átmentem elsőre.

Szóval nem igaz, hogy Budapesten nem lehet kenőpénz nélkül sikeres vizsgát tenni. Lehet.

2019. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
Attól, mert te olyan iskolához kerültél vagy olyan helyen vizsgáztál, ahol kötelező fizetni (manapság ilyenből már nagyon kevés van), vagy olyan kretén vagy, hogy csak fizetéssel tudtál átmenni, még létezik olyan is, aki kenőpénz nélkül ment át. Magic.
2019. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

Én 4 éve vizsgáztam Kispesten.

Nem fizettem le senkit, harmadikra mentem át. Az első két alkalommal teljesen jogosan buktam, mert ÉN hibáztam.

2019. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
Én sem fizettem, augusztusban lesz 3 éves a B kategóriám. Másodjára mentem át, az elsőnél én hibáztam, bevallom, jogos volt. Másodjára átmentem. Ja, és a C kategóriám is fizetés nélkül sikerült elsőre, 1,5 ève (megyeszékhelyen). Tehát nem igaz, hogy lefizetés nélkül nem lehet átmenni. 20/F
2019. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
37%

Ne te intézd el személyesen, hanem ez az oktató dolga!


Egyébként általában + egy huszassal szokták megtámogatni a vizsgát, természetesen ha oltári nagy hülyeséget követsz el, nem engednek át.


Ha nem sikerül, általában visszakapod a pénzedet.

2019. ápr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
36%
Azért azt remélem a legtöbben tudják, hogy manapság az árban benne van a plusz 20 ezer és azért ilyen drágák a B kat. oktatások. Szóval igen, a nagyokos Én nem fizettem le senkit emberek is fizetnek, csak nem tudnak róla. És mielőtt valaki okoskodna, hogy nem így van, z összes létező kategóriám megvan a jogsiba és gépjármű oktatónak készülök. Ezért tudom, hogy eddig ahány hellyel beszéltem kb mindenhol az volt a helyzet, hogy azért drágább a tanfolyam egésze mert benne van a kenőpénz már előre. 1-2 olyan hely van ahol még borítékoznak.
2019. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
23%

A párom nem fizetett le senkit, elsőre àtment. Én sem fizettem, másodjára sikerült.

Tényleg nehéz a forgalmi vizsga, de nem lehetetlen. Undorító a lefizetés szerintem. Én nem lennèk büszke rá.

2019. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!