Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha lefizetem a vizsgabiztos,...

Ha lefizetem a vizsgabiztos, elnézőbb?

Figyelt kérdés
Ha baromságot csinálok, gondolom, akkor is megbuktat, de a kisebb hibákat elnézi?

2019. ápr. 2. 08:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként valóban elnézőbbek.

Velem az történt, hogy biciklist előztem, körülnéztem, nem volt semmi...


Előzés közben vettem észre, hogy záróvonalat léptem át, csak annyira le volt kopva, hogy simán benéztem.


Ez gondolom "szabályos" vizsgán akár bukást jelenthet, kicsit szomorú lett volna emiatt bukni és újabb két hónapot várni. Ja.


Mindenkinek szíve joga, hogy ken vagy sem, nem erkölcsös de érdemes.


Ha az oktató vizsgára küld, valószínű képes vagy kisebb-nagyobb hibákkal átmenni.


Eme hibáknak a negatív hatását csökkented a huszassal.


A lényeg, hogy legyél óvatos, de határozott; körültekintő, de ne idegeskedj;igyekezz kihasználni a forgalomban adódó helyzeteket (pl körforgalomnál, ha melletted kimennek, van időd belépni a körforgóba), de ne legyél bunkó és tiszteld a szabályokat;vezess finoman, de találd meg a gázpedált ha kell.


Sok sikert.

Üdv

2019. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
19%
Hat en sehova nem fizettem semmit, megis elsore atmentem siman a forgalmin. Oda kell figyelni, ennyi a lényeg :D
2019. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
21%

Tegnap vizsgáztam vezetésből Budapesten. Elsőre átmentem, és eszembe sem volt, hogy bárkit lefizessek. Én nagyon ideges voltam, de úgy mentem vizsgázni, hogy úgyis megbukik, már csak az idegességem miatt is. De ki nem tojja le? Majd a második sikerülni fog.

Mire beültem a vizsgabiztossal a kocsiba, már úgy voltam vele, hogy csak vezess, úgyis max 10 percig fogok, mert bukok.. De végig vittem, és a végén még gratuláltak is, hogy szépen csináltam.

2019. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!