Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha szándékosan le akarok...

Ha szándékosan le akarok maradni, az közúti veszélyeztetés?

Figyelt kérdés

Főúton haladt előttem egy bizonytalan jármű, de olyan szinten, hogy megelőzni nem mertem, mert folyamatosan átsodródott a szembesávba és és úgy húzta onnan vissza, hogy azt hittem ki fog sodródni.


Én szándékosan lelassítottam 70 környékére, hogy minél messzebb legyen tőlem, de mögöttem akik utolértek azok barom módjára nyomták a dudát.


Komolyan, mit kellett volna tennem ebben a helyzetben? Ami különösen felkavart, hogy beérve a városba az első pirosnál átkiabáltak hozzám, hogy feljelentenek közúti veszélyeztetésért.



2021. márc. 31. 22:07
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
45%

Főúton mennyi a sebességkorlátozás?

170, 210? Miért lett volna életveszélyes 90-ről 70-re lassítani? Mögötted volt 1,3 méterre a kocsi mikor lassítottál? Hirtelen lassítottál? Mégha igen is, akkor is az ő hibája, mint ahogy 100-ból 98x a hátsó hibája: nem tartotta be a követési távot.

Gyerekek, nagyon vigyázzatok. Eddig sem voltak normálisak az emberek, de mióta a járvány van, főleg 2021-től, mivel nemhogy jobb lenne, hanem rosszabb, meg vannak őrülve. Életveszélyes kimenni a házadból. Ha főút mellett laksz, akkor a házadban is életveszélyes. Csak az elmúlt héten parkolt be egy BMW (természetesen) félig egy boltba.

Meg vannak veszve. Szeretnék beszélni a rendőrséggel, nekem úgy tűnik, ők nem veszik észre. Tegnap 3 autó ment el egymás mellett Dobogókő felé, előzés volt előttünk (nem minket előztek, és nem akadályoztuk a forgalmat, 80-90-nel mentünk). M0-on leállósávban előz a barom, cikáznak index nélkül mint az üldözős filmekben az autók között.

Meg vannak vadulva.

Látom a változást, mivel 5 éve ingázom a munkahelyemre. Egy nap alatt látok olyan durva dolgokat, amiket eddig összesen 2-3 hét alatt láttam.

Aki az idegbetegek közül való és ezt olvassa, nagyon kérem, próbáljon meg józanul vezetni, mert ha balesetet csinál, előfordulhat, hogy ő is megsérül, börtönbe kerül, a felesége-nője-csaja félre fog kefélni, a gyerekei javítóba kerülnek, elzálogosítják a házát-stb.

Ezeket azért mondom, mert tudom, hogy a mások élete nem érdekli. AKKOR ÉRDEKELJE A SAJÁTJA A KVA ÉLETBE! ÁLLJATOK MÁR LE BZMEG!!! Csak ma 3 helyen szállt le mentőhelikopter közúti baleset miatt a 15 km-es körzetemben, 2 ittas vezetés miatt volt!

2021. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Ezek a barmok eddig nem itt éltek, hanem külföldön.
2021. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
40 egy időben megfontolás tárgya volt a vészvillogó kötelezővé tétele dugó jelzésére a kreszben.
2021. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Úgy érted, ha te vagy az utolsó azálló sorban akkor nyomnod kellene aszerint az elgondolás szerint a vészvillogót?


Ezzel csak az a gond, hogy te nem műszaki hiba miatt álssz hanem forgalmi okból és nem csak egyedül állsz. Sokkal egyszerűbb és jobb ha a féket nyomogatod. Az csak hátra világít, oldalról nem hiszik azt, hogy ki akarsz fordulni, nem marad bekapcsolva ami má velem is előfordult, meg mindenkivel legalább egyszer.

2021. ápr. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!