Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor: megmondtam a...

Gólyatábor: megmondtam a HÖK-ös szervezőnek nem akarok se dugni se piálni se fetrengeni se idióta szellemesnek mondott programokon erőltetetten hazugan jópofiskodni-erre megkérdezte akkor minek jössz? Ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
ugye tisztában vagy vele, hogy a középiskola és az egyetem két külön világ? köze nincs egymáshoz
2013. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 A kérdező kommentje:

ismerve a mai tömegegyetemeket, meg a sok kamu buborék bölcsész és hasonló szakot (komm, művszerv, etika, marketing stb) ebben nem vagyok biztos.

sztem egy büfészakon összesen se kell annyit tanulni mint egy jobb középiskolában egy évben.



egyetem két külön világ?

2013. aug. 14. 08:59
 93/99 anonim ***** válasza:

én az egész világot fogom

nem középiskolás fokon

2013. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:

de tudtommal nem bölcsész képzésre mész, egyébként a helyedben őket se nézném le, hiszen neki egyik napról a másikra kell elolvasniuk többszáz oldalas könyveket


én a BGF-PSZF-re járok, ezen belül pénzügy számvitel nappali képzésen veszek részt Budapesten, általánostól kezdve 4-es, 5-ös tanuló vagyok, az érettségi átlagom 5-ös, van nyelvvizsgám angolból, egy emelt érettségim elméleti gazdaságtanból, egy holland gazdasági képzést is elvégeztem, tudok szorobánozni, és van ECDL vizsgám is, ezekkel csak azt akarom mondani, hogy nem vagyok egy lusta, buta ember

szóval visszakanyarodva a BGF-re, januárban az egyik analízis vizsga alkalmával 300 emberből csak 9-et engedtek át, majd közölték velünk, hogy mi vagyunk a hülyék, szintén január, üzleti kommunikáció, egy kamu tantárgy, de mégis csak úgy tudtuk megcsinálni a vizsgát, hogy mindenki összedolgozott, adók és támogatások, június, majdnem az egész évfolyamot megvágták

elhiheted, hogy mindenki tanult ezekre a vizsgákra, az utolsóra, ha az egész könyvet bebifláztad, az se volt rá biztosíték, hogy meg lesz a vizsgád

középiskolában röhögve megvan az ötösöd, ha egyszer-kétszer elolvasod a könyvet vagy a füzeted, itt azonban vért fogsz izzadni, valamint rengetegszer majd késő estig, akár hajnalokig fogsz a könyv felett gubbasztani

2013. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted az akkora dicsőség hogy már a 6 osztályos gimiben is kiutáltak? :D
2013. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
Majd ha pár év múlva végre felnősz és kapsz az élettől pár pofont, majd rájössz, hogy ilyen felfogással meg ego-val, egyedül maradsz és semmire nem fogsz menni.
2013. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
De nem igaz , hogy nem veszitek észre , hogy itt nem az egoval , vagy a felfogással van a baj. Ez egy BETEG ember , egy pszichiátriai eset.
2013. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim válasza:
Majd mikor eljön az időd, visszagondolsz arra, mit kellett volna máshogy csinálnod az életben. És sírva fogsz meghalni.
2013. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
Több mint két éves a kérdés, de azért válaszolok. Már ne is haragudj, de ilyen hozzáállással nemhogy GT-be, de szerintem egyetemre se volt érdemes menned. Nekem az jött át a hozzászólásaidból, hogy te gyakorlatilag az oktatókon, tantárgyfelelősökön, gyakorlatvezetőkön kívül senkivel nem akarsz kapcsolatot létesíteni. Ha ennyire antiszoc vagy, minek mész egyetemre? Lehet akármilyen értékes diploma a kezedben (a fogorvositól kezdve az orvosin, mérnökin, jogin át az informatikusig) az életben nem fogsz tudni jól elhelyezkedni, jó kapcsolatot kialakítani a kollégáiddal. (Amúgy meg igaza volt. A kérdést szerintem nem a pia-szex részre célozhatta, hanem a programokra. Ő megszervezi a GT-t (programokon kívül rengeteg minden.... helyszín, zenekarok, vendégek, időpontegyeztetések, kajáltatás) a tanulás mellett, te meg kis újonc gólyaként lesz@rozod a munkáját még tábor előtt, látatlanban.)
2015. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!