Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor: megmondtam a...

Gólyatábor: megmondtam a HÖK-ös szervezőnek nem akarok se dugni se piálni se fetrengeni se idióta szellemesnek mondott programokon erőltetetten hazugan jópofiskodni-erre megkérdezte akkor minek jössz? Ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:21
 81/99 A kérdező kommentje:

ühüm.

és a levelezősök?

és azok - mint pl a tesóm is - aki kicsi bölcsis gyerekkel kezdte az egyetemet? és mellette dolgozott is?

és két szaros pelenka közt talán volt ideje bemenni előadásra is?


hm?

akkor ezek hogy csinálják?

mert a tesómnak is megvan a diploma méghozzá jó minősítéssel.

munka + gyerek + tanulás és ZÉRÓ buli.

hm?



Egytemre akkor mennek ha a diplomát ilyen élményekkel együtt akarják megszerezni.

2013. aug. 13. 09:17
 82/99 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez megdöbbentő hogy léteznek ilyen szinten antiszociális, retardált emberek mint te. Az rendben van hogy nem mész gólyatáborba mert nem lehet mindenki bulizós, nagy társasági ember. De hogy görénynek, patkánynak nevezed az összes embert látatalanba, úgy hogy nem ismered őket( mért is ismernád nincsennek emberi kapcsolataid) szerintem kisség gáz. Meg most gondolkodj már el picit. Adott egy ember az utca túlvégéről lehet hogy egy csupa szív ember légynek sem árt, de te patkánynak nevezed mert nem ismered. Akkor most ki is a patkány tulajdonképpen?? Te! De nem azért mert nem vagy a társaság köezepe, nem azért mert nem mész buliba, nem azért mert nem iszol nem bagózol, hanem mert szimplán egy ilyen emberi hulladék vagy. Zárasd be magad valami erre megfelelő intézménybe mileőtt tényleg kárt teszel másban. Amúgy sajnállak de tényleg Sok sikert majd az életben, ezzel a "sorozatgyilkos mentalitással" sehova nem jutsz el csak oda hogy lesz egy diploma a kezedben aztán annyi. A munkahelyek nagy részén ma már elvárás hogy légy csapatjátékos, de minimum normális ember. Bemész egy interjúra, HR-esnek így adod majd magad elő úgy penderít ki, lábad nem éri a földet.
2013. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 anonim ***** válasza:
el lehet ám titkolni hogy mindenkit patkánynak tartok.
2013. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 A kérdező kommentje:

persze. te komplett hülyének nézel? Egy állásinterjún én is éppen úgy teszek mint mindenki: hazudok, fényezem magam, mézesmázos vagyok, minden szép minden jó mentalitást kamuzok -mint mindenki.

ja hogy egy szó se igaz az egészből? hát kit érdekel?

az a lényeg hogy jól néz ki! nemde?

elvégre az összes komm szakon marketingen mit tanítanak? nem számít mit mondasz a lényeg hogyan mondod!

vagyis ha egy darab szart árulsz szépen becsomagolva akkor jó vagy.

ha meg drágakövet újságpapírban akkor nem vagy jó.

és még csodálkozik mindenki hogy szerintem ez a világ megérett egy atombombára.



HR-esnek így

adod majd magad elő úgy penderít ki, lábad nem éri a földet.

2013. aug. 13. 11:28
 85/99 anonim ***** válasza:
46%

na azért atom nem kell.


én pl. utálok dolgozni mégis azt hazudom hogy szeretek.

és annyira belleérem magam hogy dolgozok is.

na ez aztán a hazudság nemde?

na de ezért azért még nem kell lebombázzni engem.

bombázd inkább a cigánytelepeket.

2013. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 anonim ***** válasza:
Igen abban a 15 perceben naná hogy kamuzol szép és jó a gondok majd ott kezdődnek ha felvettek és ráébrednek hogy egy olyan embert vettek fel aki nem szocializálódott, mindenkit patkánynak tart maga körül nem lehet vele együtt működni. Mer te se gondolod hogy majd életed végéig eljátszod nap 8 órában hogy milyen rendes ember vagy..Amúgy a HR-st se lehet olyan könnyen megvezetni. Nem tudom hány interjun voltál már életedben, ha ráfekszenek a témára kibújik a szög a zsákból :) Ha meg nem akkor? Légy büszke magadra hogy ilyen ember vagy tényleg erre aztán lehet!!
2013. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 anonim ***** válasza:
0%

normál cégnél a munka számit nem pedig a vallási politikai pszichológiai hovatartozás.


én pl. utálom a n i g g e reket, ennek ellenére mosolyogva adok fagyit a n i ggernek is mert ezért fizetnek.

és még sose buktam le.

2013. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 anonim ***** válasza:

nagy tévedésben élsz, a levelezősök összetartanak, az összes, remek kis csapatokat építenek ki, valamint az is más, ha gyerek mellett csinálod, mert akkor esténként van kihez hazamenni

ne beszélj olyanról, amiről fogalmad sincs, mert csak hiteltelen leszel

ami pedig a munkahelyet illeti, ha a munkatársaiddal is így fogsz viselkedni újoncként, akkor úgy kiutálnak téged, hogy még az életedet is megutálod

az a te nagy bajod, hogy felállítasz magadnak egy sztereotípiát és mindenkit abba sorolsz be, mindegy is neked, hogy kinek mi az igazi jelleme

2013. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 A kérdező kommentje:

hát a hatosztályos gimiben is ezt mondták. aztán csak kihúztam a 6 évet. anyáméknak ezerszer mondták a tanárok, az igazgató hogy vegyen ki, vigyen máshova. de csak azért se hagytam!

a tanulmányi eredményem jó volt, így ki nem tehettek, csak megkérhettek a távozásra.

és mit válaszoltam: csak azért se! rohadjatok meg csak azért se!

ha nem kértetek volna talán elmegyek magamtól.

de így hogy kértek, cövek, beton, és maradtam.

és végigcsináltam!


szóval kiutálásban már van rutin!



akkor úgy kiutálnak téged,

2013. aug. 13. 20:30
 90/99 anonim ***** válasza:

nem kell foglalkozzni a sok parasztal.

csak szerezd meg a diplomát s utána kocc lesz mindenkinek

2013. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!