Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor: megmondtam a...

Gólyatábor: megmondtam a HÖK-ös szervezőnek nem akarok se dugni se piálni se fetrengeni se idióta szellemesnek mondott programokon erőltetetten hazugan jópofiskodni-erre megkérdezte akkor minek jössz? Ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:21
 61/99 A kérdező kommentje:

olvass vissza. ott a válasz. ennél bővebb nem lesz.


Melyik főiskola/egyetem?

2013. aug. 9. 23:23
 62/99 anonim ***** válasza:
Gondolom a Pannon Egyetem valamelyik kara...
2013. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:

itt nagyon nagy a szád, de szemtől szemben ezt nem tudnád megismételni

és mint már mondtam, ezzel a hozzáállással az egyetemen úgy elkaszálnak, mint annak rendje...

így még a koleszt is utálni fogod

szerintem az életben csak akkor tudsz továbbjutni akadályokon, ha elhiszed magadról, hogy különleges vagy, így még a legrosszabb napokon is képes az ember túllendülni, és mint írtad, ezek a galambok, meg egyéb más csúfnevek, ezt el is hiszik magukról, amire TE nem vagy képes, és neked ez fáj igazán

annak a szegény hökösnek is van épp elég baja, minek kellett ilyen undorító, késforgató stílusban válaszolnod? egy egyszerű nem is elég lett volna, ha meg folytatta volna a mondanivalóját, akkor otthagyod, de beléd még ennyi ész se szorult

azért megnézném, hogy barátok, ismerősök nélkül hogy fogod túlvészelni az első vizsgákat :)

2013. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 A kérdező kommentje:

megnézheted!

éppen úgy ahogy az érettségit, a két felsőfokú nyelvvizsgát, a Cisco CCNA-t, az MS sysop képzést.

éppen úgy!



azért megnézném, hogy barátok, ismerősök nélkül hogy fogod túlvészelni az első vizsgákat :)

2013. aug. 10. 05:40
 65/99 A kérdező kommentje:

az tuti.

nem fogom, már most utálom, pedig még be se költöztem.


így még a koleszt is utálni fogod

2013. aug. 10. 05:41
 66/99 A kérdező kommentje:

és miért is ne tudnám? mert mondjuk fizikai erőszakhoz folyamodnál? másképp miért is ne tudnám?

de ha fizikai erőszak, akkor nincs is miről beszélni. akinek ez jár a fejében és nem ÉSZÉRVEK, az egy majom, egy csimpánz, nem alacsonyítom magam odáig hogy leálljak vele.

észérvek előtt meghajlok (ha olyanok).


itt nagyon nagy a szád, de szemtől szemben ezt nem tudnád megismételni

2013. aug. 10. 05:43
 67/99 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyra vagy magaddal, baromi gáz vagy! :) Remélem az egyetemen majd visszavesznek belőle..és komolyan mondom, sajnállak! Sőt sajnálom azt is, hogy olyan emberek vannak a világon mint te!!!
2013. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:

Ne veszekedjetek már!

Megmondtad a HÖK-ösnek.

Nem mész el gt-ba.

Nem ő lesz az egyedüli, aki nem megy v. nem tud menni.

2013. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges itt írni bárkinek bármit. Sajnos úgyse fogjuk tudni meggyőzni a kérdezőt , mert ő egy beteg ember. Egy kérdèsem van még, fiú vagy, vagy làny? Puszta kivàncsísàg. :)
2013. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
100%

Már rég nem arról van szó ebben a kérdésben hogy menjen e gólyatáborba vagy se az illető, hiszen ezt maga előre tudta, hogy előítélettel áll az ilyen programokhoz.(ami lehet jogos ezt senki nem vitatta)azaz Esze ágában sincs pénzt fizetni valamiért amit utál. Lány az illető.

A stílus maga az ember. A kérdező utálkozó, mindenkit leszóló, mocskolódó, diáktársakat semmibe nem néző véleményének kommentjei‎ önmagukért beszélnek.

Hagyni kell békén szegényt. Reméljük egyszer kigyógyul a ebből, mert ha nem egy pszichiátria zártosztályán fogja végezni, oda meg nem kell diploma.

2013. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!