Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor: megmondtam a...

Gólyatábor: megmondtam a HÖK-ös szervezőnek nem akarok se dugni se piálni se fetrengeni se idióta szellemesnek mondott programokon erőltetetten hazugan jópofiskodni-erre megkérdezte akkor minek jössz? Ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:21
 21/99 reptoid ***** válasza:
68%

:))


Nagyon sokféleképpen el lehet végezni egy egyetemet, csak éppen egyedül nem. Majd rájössz.

2013. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:

Én írtam a 3-5 napot...

Köszönöm de talán nem mindenki veletek egyidős (hanem kétszer annyi), nem naiv vagyok hanem van élettapasztalatom.

Nem azt írtam hogy nem lehet 3-5 pec alatt valakivel eljutni a dugásig! Tudom én sem élek elzárva a világtól. de azt tudom, hogy azok akik ilyen könnyen létesítenek kapcsolatot, pláne egy olyan közösségben ahova éppen csak a belépnek piszkosul megbánják. A világ nem változik ebben a tekintetben, sem a megítélés tekintetében. Ez van.

2013. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 A kérdező kommentje:

a tesóm tök egyedül végezte.

ja, nem is, volt "társa": a gyereke akkor volt bölcsis.

két előadás között szaladt érte a bölcsibe néha.

hát van ilyen is.

2013. aug. 9. 20:50
 24/99 anonim ***** válasza:

Lehet "egyedül" is végezni egyetemet, csak sokkal nehezebb, és stresszesebb.

Már csak arra lennék kíváncsi hogy ha ennyire leszólód a még nem ismert évfolyamtársaidat, és csak a "hivatalos személyzettel" akarsz kapcsolatot tartani akkor milyen szakot választottál, mert emberekkel, emberek között dolgozni sem nagyon fogsz tudni.

2013. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
reptoid: ez egyetemtől és egyéni képességektől is függ. Lehet, hogy neked nem ment volan egyedül, de légyszíves ne általánosíts.
2013. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem/fősuli ez?

Amúgy meg szerintem csak poénkodni akart. Ha meg itt akkora jani vagy, akkor meg tudod mondani, hogy te nem akarsz inni és kész. Ha normális az egyetem, akkor nem fognak erőlködni.

2013. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig nem értem, hogyha alapból nem érdekelt a gólyatábor, akkor miért kérdezett rá a HÖK-ös, hogy "akkor minek jössz"? Meg ha ennyire rühelled a külvilágot és a benne élő embereket, akkor minek társalogsz HÖK-ösökkel, és egyáltalán miért vagy kíváncsi a véleményünkre? Kicsit furcsa.
2013. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
100%
ú már előre látom, hogy vénasszony korodra te egy őrült macskás néni leszel akitől félnek a gyerekek:D
2013. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hangnemben adtad elő, akkor teljesen megértem a reakciót. Egyébként nem értem, hogy egyáltalán miért álltál szóba egy szervezővel, ha nem is érdekel az egész, se a közösség, se a tábor. Vettem már és veszek is részt szervezőként hasonló programokban, de sose tukmáltuk senkire, hogy jöjjön. Felnőtt ember vagy, Te döntésed, ha nem akarsz valamiben részt venni. Senki nem kéri számon, így nem értem egyáltalán miért volt szükséges ezt megosztanod egy szervezővel.

Másrészt meg ha ennyire aszociális vagy, akkor nincs is semmi "szükség" rád ott, hogy esetleg más élményét is elrontsd. Egyébként tényleg el lehet végezni egy egyetemet egyedül, de lehet bánni fogod, mikor nem lesz kihez szólni vizsga előtt várakozva, mikor nem lesz kitől segítséget kérned ha nem értesz valamit vagy akármiben és még sorolhatnám. Az megint egy másik eset, ha valaki mondjuk gyerek mellett csinálja. De többségében nem ez a helyzet. De mondom, el lehet végezni egyedül is, de nem biztos, hogy érdemes (mondjuk komolyabb szakok esetében) úgy eltölteni éveket, hogy akár napi 5-6-7 órában magányos farkasként ülsz be az órákra, mész be a gyakorlatokra és csak magaddal vagy elfoglalva...

2013. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként hogy formálsz véleményt egy olyan programról, amin még nem voltál, csak hallottál róla ilyen-olyan mendemondákat?
2013. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!