Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor: megmondtam a...

Gólyatábor: megmondtam a HÖK-ös szervezőnek nem akarok se dugni se piálni se fetrengeni se idióta szellemesnek mondott programokon erőltetetten hazugan jópofiskodni-erre megkérdezte akkor minek jössz? Ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:21
 71/99 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy minden bizonnyal el fogja végezni az egyetemet jó eredménnyel, és jó pozíciót fog betölteni. Sajnos nem egy ilyen emberrel találkoztam, aki átlagos, vagy az alatti intelligenciával, de rengeteg seggeléssel átlag feletti eredményeket ér el, és rettentően nagyra tartja magát emiatt, és úgy érzi, az ő látásmódja az egyetlen releváns ablak a világra, pedig valójában csak egy befordult, mindenre zárt, magányos kis figura. Igazából ő a 21. század állata, mindent gyűlöl, amit nem ismer, és tényként kezeli a szűk látókörű előítéleteit.
2013. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 nathan_young ***** válasza:

Ezeken a hülye programokon tényleg kötelező a részvétel? Feltéve ha nem akarok, hogy antiszocnak nézzenek. Nekem ez a 2. BA szakom lesz, az előző sulimban nem voltam GT-ban, most gondoltam elmegyek. A gond csak az, hogy így huszonX éves fejjel elég hülyén érezném magam, hogy belekényszerítenének ilyen erőltetett, idézőjelben őrült programokba. Viszont, őszintén szólva, én elsősorban piálni, dugni, meg szocializálódni mennék, és ezt nem szeretném elszalasztani holmi idióta kötelezettség miatt.

A másik meg az, hogy a legtöbb 'Hökös majom'-nál már idősebb vagyok, és eléggé derogálna, ha ugatnának. Előző sulimban már kiismertem őket, gusztustalan társaság, mind egy szálig.


A kérdező meg lány, lerí a válaszaiból, ahogy hepciáskodik. Egy fiú nem rinyál ennyit. :D

2013. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet egy fiú ilyen kis punci,hogy rinyál a tábor miatt...Akkor maradj otthon,és ne rontsd el mások szórakozását a savanyú pofáddal:D
2013. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de ha így fogsz fel minden egyetemi programot, akkor semmi esélyed nem lesz arra, hogy normális emberi kapcsolatokat alakíts ki másokkal. Úgy márpedig nagyon rosszul fogod érezni magad. Nem kell elhinni minden hülyeséget, amit a GT-ről írnak. ... Igen, valakinek a d*gásról szól, valakinek meg arról, hogy szeretne megismerni új embereket, barátkozni.

Szerintem menj el, legyél nyitott mások felé, garantálom neked, hogy jól fogod érezni magad. A másik meg: ha olyan feladat lesz, amiben nem akarsz részt venni, akkor egyszerűen kihagyod, felnőtt ember vagy, te döntöd el, hogy neked hol van a határ. Jókat fogtok röhögni, jó lesz a hangulat is biztos. Szóval legyél pozitívabb, mert utólag szerintem meg fogod bánni, hogy nem mentél el.

2013. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
#72 Ne úgy menj gólyatáborba, hogy neked már van egy diplomád és senki sem dirigálhat neked. Sosem tudhatod, hogy ki hány éves. Nagy valószínűséggel lesz nálad idősebb is, mert azért tudni illik a HÖK-ös tagok általában jó pár félévvel ráhúznak még a képzésre. Plusz előfordulhat, hogy valaki Msc-sként megy el gólyatáborba (mert ők is kapnak behívót), illetve lehet valaki nem is rögtön érettségi után megy főiskolára/egyetemre (OKJ-s képzés, pár év munka, gyerek vállalás stb).
2013. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:

"és miért is ne tudnám? mert mondjuk fizikai erőszakhoz folyamodnál? másképp miért is ne tudnám?

de ha fizikai erőszak, akkor nincs is miről beszélni. akinek ez jár a fejében és nem ÉSZÉRVEK, az egy majom, egy csimpánz, nem alacsonyítom magam odáig hogy leálljak vele.

észérvek előtt meghajlok (ha olyanok).


itt nagyon nagy a szád, de szemtől szemben ezt nem tudnád megismételni"


ki beszélt fizikai erőszakról? :) nálam békésebb embert keresve se találnál a földön

van ilyen ismerősöm, mint te, de még ő is beismerte, hogy egyedül nem lehet elérni semmit az életben

tudod, lehet, hogy vannak x nyelvvizsgád (nekem is), de egy egyetemi vizsga teljesen más mint amiken eddig részt vettél, ezeket nem lehet teljesen egyedül véghez vinni, sajnos vannak olyan helyzetek, amiket csak csapatmunkával lehet elvégezni, mert egyszerűen a vizsgakérdéseknek közük nincs a könyvhöz vagy az órán leadottakhoz

nem értelek, miért osztod be az embereket A-ba és B-be? mindenki más és más jellemű, senki sem egyforma

sajnállak, hogy így látod a világot

2013. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:

"sajnos vannak olyan helyzetek, amiket csak csapatmunkával lehet elvégezni"


Ez bizony így van, simán lehetséges, hogy olyan órád is lesz, ahol egy beadandón csoportosan kell dolgozni. És kénytelen leszel alkalmazkodni, mert nem csak a csapattársaid szívják meg, hanem te is.

2013. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 A kérdező kommentje:

jókat mulatok itt a találgatáon fiú vagyok-e vagy lány.

jókat mulatok mert:

a) a kérdés szempontjából ez tökmindegy

b) arra jutottak a tisztelt egybegyűltek hogy lány vagyok. valami sírós kislány.


hát itt közlöm a totózókkal: fiú vagyok!

semmi jelentősége, de fiú vagyok.

2013. aug. 11. 19:36
 79/99 anonim válasza:
Ne menj mert gólyatáborba csak a szellemileg elmaradottak mennek.Főleg a party ribik és társaik.
2013. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz se dugni se piálni se fetrengeni se idióta dolgokban eröltetetten hazugan jopofiskodni akkor egyáltalán minek mész egyetemre?

Diplomát a piacon is kapni. Egytemre akkor mennek ha a diplomát ilyen élményekkel együtt akarják megszerezni.

2013. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!