Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor: megmondtam a...

Gólyatábor: megmondtam a HÖK-ös szervezőnek nem akarok se dugni se piálni se fetrengeni se idióta szellemesnek mondott programokon erőltetetten hazugan jópofiskodni-erre megkérdezte akkor minek jössz? Ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:21
 41/99 anonim ***** válasza:
100%

neked aztán szörnyű életed lehet, sajnállak, hogy nincsenek barátaid :(

nem értem, hogy minek kellet provokálni a hököst..., csak tudod, amikor majd sz.rba kerülsz egy tanár miatt, akkor a hökösök már nem fognak neked segíteni, ugyanis te egyedül kicsi vagy egy tanárral vagy akár egy tanszékkel szemben :)

én se voltam gólyatáborban, mert nem vagyok az a bulizós fajta, de sose szólnám le azokat, akik elmennek erre az eseményre

mégis hogy jössz ahhoz, hogy másokat lehulladékozz? szerinted az a normális, ahogy te élsz? hát, tévedsz

ne haragudj, de neked nem való az egyetem, undorító a hozzáállásod másokhoz

azt hiszed különb vagy? ugyan olyan gyarló ember vagy mint akárki más

2013. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg beteg vagy. Sajnállak!

Get a life.

2013. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a HÖKös tagnak. Nem muszáj menni, ha nem akarsz! Maradj otthon egyedül, és nem kell emberek közelébe lenned. Már ne haragudj, de nem te teszel szívességet azzal, hogy elmész. Úgy is csak "buligyilkos" lennél, ha egyátalán foglalkozik valaki veled.
2013. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 A kérdező kommentje:

nem igaz. van egy HATALMAS különbség. az hogy én tudom hogy egy porbafingó senki vagyok-és ehhez tartom magam.

míg mások ugyanolyan senkik mint én de azt hiszik magukról hogy valakik.

na ezek felett állok én.

mert én egy galamb vagyok, de úgy is viselkedek. míg mások ugyanolyan galambok mint én de azt képzelik magukról hogy sasmadarak.

két csaj beszélget. szőke műkörmös festett cicababák. minden szava ez volt. nekem ne mondja meg senki, engem ne nézzen hülyének, én ezt nem hagyom.

minden mondatából sugárzott hogy azt hiszi ő valaki. aztán dehogy valaki. egy agyonszolizott kidekorált agyhalott cicababa ennyi. valaki, persze.



ugyan olyan gyarló ember vagy mint akárki más

2013. aug. 9. 22:46
 45/99 anonim ***** válasza:
100%
és TE ki vagy? mit tettél le az asztalra, azon kívül, hogy leérettségiztél meg felvettek egyetemre, ugyanúgy, mint több tízezer társadat? te nem ugyanúgy azt hiszed magadról, hogy te vagy valaki? hagyjuk már, undorító kis sz.rházi vagy, és itt arcoskodsz, hogy te galamb vagy meg mindenki felett állsz. remélem az egyetemen párszor felképelik azt a hatalmas arcodat.
2013. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 A kérdező kommentje:

igen, egy zokni jakab egy átlagjani, egy húszezredik senki ,az vagyok. de én ezt tudom magamról, míg mások nem. pedig ugyanazok mint én.


felképelnek: érdekes, a gimiben se képeltek fel. de miért is képelnének? egy szót se szólok senkihez, rá se nézek senkire, ha valaki szembe jön velem mérföldes ívben kerülöm ki.

miért képelne fel bárki is?

mert jól tanulok? mert van célom? mert annyira nem zavarok vizet mintha ott se lennék? és többnyire tényleg ott se vagyok.

akkor miért is?



hogy te vagy valaki?

2013. aug. 9. 22:59
 47/99 A kérdező kommentje:

a HÖK-ös pedig maga jött hozzám, nem én hozzá. hozzá se szóltam volna magamtól.

de odajött hogy látta még nem töltöttem ki a gólyatábori jelentkezési lapot.

hát tényleg nem. el is magyaráztam hamarjában a dolgot, hogy is állunk.

2013. aug. 9. 23:00
 48/99 anonim ***** válasza:

Csak trollkodik!

1. Mi a francot keresne valaki egy olyan oldalon ahol másik tanácsát és véleményét kérik, ha utálja az embereket, mert mindenki egy nagy senki.

2. Ugyanmár augusztos van, hol beszélt volna HÖK-ösökkel, meg bárkivel is az egyetemről. Annyira "utálja" az egyetemet hogy nyári szünetben beutazott/elutazott a suliba, ahol sz--ba sem vesz senkit, hogy és ügyeleti időben megkeresse a HÖK-ösöket, hogy megmondja miért nem akar menni gólyatáborba. KAC-KAC

2013. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:

Nem fizikailag fognak felképelni, majd kikapsz Te még olyan profot, aki nem is csak hogy megbuktat, de még be is aláz egy-egy vizsgán, akármilyen okosnak is hiszed magad, de még akkor is, ha esetleg tényleg az lennél. Mert csak.

Viszont intelligens, na, az biztos nem vagy. El lehet mondani ember módjára is, hogy nem szeretnél menni, meg lehet úgy is, ahogy tetted... Nem hiszem, hogy tukmálni ment oda hozzád, csak puszta jó szándékból - bár feltételezem, ez a fogalom ismeretlen számodra.

2013. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:

Na persze a Hök-ös ment oda hozzád..

Ezt írtad a kérdésedben

HÖK-ös szervezőnek nem akarok se dugni se piálni se fetrengeni se idióta szellemesnek mondott programokon erőltetetten hazugan jópofiskodni-erre megkérdezte akkor minek jössz?

A lényeget elismétlem "megkérdezte akkor minek jössz"

Add már össze mit írtál az előbb!

2013. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!