Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor: megmondtam a...

Gólyatábor: megmondtam a HÖK-ös szervezőnek nem akarok se dugni se piálni se fetrengeni se idióta szellemesnek mondott programokon erőltetetten hazugan jópofiskodni-erre megkérdezte akkor minek jössz? Ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:21
 31/99 A kérdező kommentje:

kitől mit kapok, ha elmegyek és pont azt látom amire számítok?

mert láttam az egyik szervező facebook oldalán képeket a tavalyi/előtti stb. gólyatáborról.


az egyik "legjobb" amikor fészeképítés volt, vagyis mindenkinek a rajta levő ruhákból kellett "fészket" építeni, a ruhát levéve. na most a képeken "csak" alsógatyát emberek voltak, de oda is írták, hogy ez nem a "vége volt".

na most ki kíváncsi a csomó részeg hulladék janira aki előbújt bivalybasznádról és meztelenül részegen méregeti a többieket?

2013. aug. 9. 21:48
 32/99 anonim ***** válasza:

De hallod, akkor nem kell menni! Ilyen egyszerű, semmi nem kötelező. Te bánod/nem bánod, ha nem mész el, szerintem eddig senki nem tartott pisztolyt a fejedhez, hogy mondd azt, hogy mész.

De még mindig az a kérdésem, hogy melyik iskola ez??

2013. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 A kérdező kommentje:

az egyik.

Dunántúl és tágabb értelemben Balaton környéki ennyit mondok. Többet nem.


hogy melyik iskola ez??

2013. aug. 9. 21:55
 34/99 anonim ***** válasza:
86%
Borzasztó ember lehetsz, ilyenekkel ne hozzon semmilyen kapcsolatba a sors , mint amilyen te vagy. Én sem iszok , meg nem is dugok, mégis nagyon jól tudom magam érezni a bulikon. Miért szólsz le , mások által szervezett programot, amit még nem is láttál? Mikor nekik rengeteg idejük , energiájuk van benne. Ha ez a véleményed az egészről nem kell menni. De az a baj , hogy te nem csak a gólyatáborról vagy ilyen véleménnyel , hanem az egész életről is. Pedig egy sikeres diploma megszerzésének 50%-a azon múlik , hogy hogy építesz ki kapcsolatokat. De elárulom , hogy a sikeres életnek is ez a kulcsa. Ilyen életfelfogással egyáltalán minek mész egyetemre?! Őszintén szólva sajnállak , borzasztó magányos ember lehetsz.DE EZ CSAK A TE HIBÁD!!!
2013. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 A kérdező kommentje:

már mér ne mennék!

kikérem magamnak! van elég pontom felvettek, túljelentkezéssel együtt is és el is fogom végezni. garantálom.

de egyébként minél többet beszélek emberekkel (akár csak így virtuálisan is) annál inkább megerősödik bennem az érzés hogy UNDORÍTÓAK az emberek. gusztustalan patkány az összes. örülök ha nem kell látnom embert.

és igen, igazad van a négy fal közt élek, és utálok kimenni az utcára. utálom a sok birka-patkány-csótány népet. van bőven.

de nem érzem magam magányosnak, mert minél többet látok a világból annál jobban hányingerem van.

mondjuk TT szakom lesz így szerencsére képletekkel és laborral lesz inkább dolgom nem emberekkel.


Ilyen életfelfogással egyáltalán minek mész egyetemre?!

2013. aug. 9. 22:23
 36/99 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, szerintem te szociopata vagy, menj el egy pszichológushoz minél előbb, mielőtt megint egyetemi lövöldözésről számolnának be a híradóban...
2013. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 A kérdező kommentje:

fizeted? megyek.

óránként 6-8-10.000.


>>>>

menj el egy pszichológushoz

2013. aug. 9. 22:27
 38/99 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de majd a nívós egyetemi ösztöndíjadból fog telni rá szerintem. Úgyse lesz más dolgod, csak hogy tanulj ;)
2013. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 A kérdező kommentje:
hát igen, a havi max ösztöndíjból telik is kb 2 órára.vagy annyira se.
2013. aug. 9. 22:36
 40/99 A kérdező kommentje:

nem kell félni ha én valahol lövöldözni fogok az nem az egyetem lesz, hanem

a) egy plaza

b) vagy vmi balaton sound, sziget és hasonló horror - zombi rendezvény.


mielőtt megint egyetemi lövöldözésről számolnának

2013. aug. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!