Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor: megmondtam a...

Gólyatábor: megmondtam a HÖK-ös szervezőnek nem akarok se dugni se piálni se fetrengeni se idióta szellemesnek mondott programokon erőltetetten hazugan jópofiskodni-erre megkérdezte akkor minek jössz? Ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:21
 11/99 anonim ***** válasza:
Hát erre csak azt tudom mondani, hogy Isten hozott a nagybetűs életben. Majd rájössz, hogy nemhogy 3-5 nap, de 3-5 óra, jó esetben 3-5 perc is elég egy szex alapon működő kapcsolathoz.
2013. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 A kérdező kommentje:

Hát ember épp ezt írom én is.


>>>

Majd rájössz, hogy nemhogy 3-5 nap

2013. aug. 9. 20:37
 13/99 A kérdező kommentje:

mondjuk azért tegyük hozzá hogy ismerek olyat akinek jó harminc év (igen annyi, 30) is kevés volt egyetlen árva kapcsolatot összehozni. szexről meg ne is beszéljünk.


hogy nemhogy 3-5 nap, de 3-5 óra

2013. aug. 9. 20:39
 14/99 anonim ***** válasza:
52%
Én nem voltam soha gólyatáborban, és nem is hiányzott. A HÖK-ösöket meg bottal sem piszkáltam volna, korrupt, szervilis banda az egész. Akiből nem politikus lett az mind ment a lefolyóba azóta. Szerintem maradj ki ebből az egészből nem vesztesz semmit.
2013. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 A kérdező kommentje:

az 100% hogy kimaradok.

csak arra voltam kíváncsi a HÖK-ös reakcióra ki mit mond.

az hogy nem megyek el egy pillanatra se volt kérdéses.


Szerintem maradj ki ebből az egészből nem vesztesz semmit.

2013. aug. 9. 20:41
 16/99 anonim ***** válasza:
83%
Akkor menj azért, hogy ismerkedj az arcokkal. És azért gólyatáborban néha elhangzanak hasznos infók.
2013. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 reptoid ***** válasza:
87%

Hány gólyatáborban voltál eddig?


Én már szereztem 3-at is 2 különböző egyetemen, most csináljuk a negyediket, de a félelmeid nem igazán találkoznak a valósággal.

Csoportos szexet még egyszer sem tartottunk, másokat sem láttunk mindenki előtt csinálni, de az hogy mások elvonulnak maguknak, ahhoz neked mi közöd?

Mindamellett, hoy piával el vannak látva a gólyák rendesen, a saját hányásukban sem szoktak fetrengeni az emberek, nem hagyjuk őket, mert utána ha valami baja lesz anyuci pici fiának-lányának, akkor bizony azért mi leszünk a felelősek.

Sokkal jobban tartanék én inkább kéz meg lábtöréstől, mert eddig az ilyesmit sosem úsztuk meg. Mondjuk lehet, hogy pl a hegyekben 200 emberrel ez már törvényszerű :D

2013. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem a problémádat. HÖKös tagnak igaza van. Ha nem tetszik akk ne menj. Ennyi. Minek akk lázadni?

Addig oké h nem dugsz, nem piálsz. De tényleg elég cink h a programokat leminösited közben az se tudod h mi hogy lesz.

2013. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
83%

"Ez a valóság a többi duma mese habbal. Erről szól.

Márpedig én nem érzem jól magam ha részeg idióták vesznek körül, akik saját hányásukban fetrengenek. Mint egy osztálykirándulás. Az se állt másból. Nem is mentem egy idő után. Nem vagyok erre a csomó f***ra kíváncsi. "


Igen, a gólyatáborok nagy része erről szól.

De ha ezekre nem vagy kíváncsi (hiszen magad is leírtad), akkor tényleg MINEK MENNÉL EL?


Teljesen igaza van a HÖK-ösnek. Ezek szerint semmi olyan programot nem tud neked kíánálni, ami téged érdekel. Akkor minek mennél el?

Ahogy egy másik válaszadó írta, fesztiválra se mész úgy, hogy utálod a részegeket, a hangos zenét, a koncerteket és a sátrazást.


Egyébként spec. én nem fetrengtem a hányásomban, nem dugtam, és mégis jól éreztem magam az "idióta szellemesnek mondott erőltetetten hazugan jópofiskoni" programokon.

Ha neked ez sem jön be, akkor nem kell menni, mert más tényleg nem lesz.

2013. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 A kérdező kommentje:

aki olyan azzal kénytelen leszek megismerkedni szeptemberen tetszik vagy sem: oktatók, tanszékvezető, tanügyesek ilyenek.

a többire meg olyan rohadtul nem vagyok kíváncsi hogy el se tudom mondani. se diákra se egyebekre.

2013. aug. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!