Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért akar mindenki diplomát?

Miért akar mindenki diplomát?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt hozzátenném h sok helyen nem kell annyi könyv Egyetemen sem, csak jegyzet, azok a könyvek sem annyira terhelik le a pénztárcát./szóval annyira mégsem vagyok eltévedve, már bocsika, a középiskola sem kerül annyiba h ne tudjon vki leérettségizni/ az egyetemhez valóban kell pénz.
2010. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
81%

15:39 nincs nagyon eltévedve véleményem szerint.2 éve ballagtam, egy csomó ingyen tk-es volt az osztályban, tehát 0(!!!) FT-ot kellett fizetniük a TK-ekért, mégis az érettségije pocsék lett, mert egy lusta d..volt..Ez is egy példa, tehát a középiskola egyáltalán nem kerül sokba ilyen szempontból, aki rászorul, az megkapja ingyen, valaki tesz is érte, valaki nem.Ballagásra meg minek annyit költeni könyörgöm?Az is megérdemli.

Én sem élek olyan jól, mégis mentem Egyetemre és nem divatból, ekkora marhaságot..Semmilyen támogatást nem kapok, koliért fizetek havi 20ezret, plusz a buszozás, ennyi az egész, ez azért már hozzátartozik a tovább tanuláshoz, talán kibírom.

2010. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:

ma 16:24


Teljessen igaza van!Én is így gondolom!Én nekem van egy kedvenc helyem,ahova Az egyetem közelsége miatt elég sok egyetemista jár!Van aki már csak azért hogy ne kelljen dolgozni,mindig megbukik,van olyan aki már 8 éve jár az 5 éves suliba!Nem egy ilyet ismerek!Sokat!Vagy akinek megvan a diplomája,nem tud benne elhelyezkedni,inkább nem megy el dolgozni,hanem várja a segélyt!Nekem most hiába magyaráz itt akárki is,látom hogy mi van!A dolgozók pénzén élősködnek,ez a nagy helyzet és ráadásul csinálja az eszét,mintha valami isten császár lenne!Mert sokan azt hiszik,hogy elvégzi az egyetemet és egyből vezető beosztásba kerül,de nem jönnek rá hogy diplomásokkal telitett a munkaerő piac és ahhoz hogy diplomásként valaki legyél,ahhoz is ugyanúgy végig kell járni a szamárlétrát!nagyon sok így gondolkodik,ha már neki megvan a diploma neki ne ugasson senki,csak ez nem így működik,mert pont akit lenéz,mondjuk egy szakmunkás,annak a pénzén tanul!úgy hogy pofa be!

2010. júl. 10. 16:50
 24/75 A kérdező kommentje:
Ja még annyit!Ott isznak egésznap,okoskodnak,miközben marhára nem csinálnak semmit,csak a pofájuk nagy!Nagyon hasznos tagjai a társadalomnak!Tisztelet a kivételnek!mind ezt mellett utálja őket mindenki mint a sz.ar!Nem azért mert egyetemista,hanem pont azért mert akkora pofája van,hogy ő egyetemista,de valójában nem csinál semmit,csak élősködik,anyun,apun,meg a dolgozó embereken!
2010. júl. 10. 16:59
 25/75 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kérdező te nem gondolkodtál soha ezen v nem volt pénzed arra h tovább tanulj Egyetemen, mert eléggé fel vagy bőszülve :D mivel általánosítasz..Arról nem mindenki tehet h kijön az Egyetemről és nincs munkája, ebbe is gondolj már bele.Aki meg nem fizetősre megy, hanem államilag támogatottra, az hadd tegye már meg h "élősködik" a dolgozók pénzén, nem a diák dönti el h honnan finanszírozzák, és ösztöndíjat lehet h nem is kap.


Megint általánosítasz.."isznak egésznap", "okoskodnak"

Miből gondolod?Mesélj már az éleményeidről:) Csak mert borzalmas, ahogy itt általánosítasz.

Az Egyetemi élethez meg hozzátartozik a közösségi élet is, vetélkedők, túrák, bulik, ha ez csípi a csőröd.

Nem Téged akarlak bántani, de ne csak 1 oldalt írjál már, h mekkora szemetek a társadalomra nézve, lol.

2010. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:
Na ez tényleg az utolsó,aztán én befejeztem!Ajánlottam egy egyetemista srácnak benzinkutas állást,nem kellett volna éjjel dolgozni,nem kellett volna ablakot pucolni!csupán annyi lett volna a dolga hogy benn áll a pultba,ennyi semmi több!ezért kapott volna 100-110ezer ftot,heti 3 napra,napi 12 órára!nem kellett neki!erről ennyit!
2010. júl. 10. 17:04
 27/75 anonim ***** válasza:
100%
Évkezdés 60.000? Ballagás 100.000? Milyen érdekes, hogy bár megtehettük volna, hogy ennyit költünk rá, nekünk sikerült kihozni jóval kevesebből. A legdrágább évben is 35.000 Ft volt a tankönyv, nekem valahogy nem kellett minden évben új táska, tolltartó, kb 2 táskám volt a 12 év alatt, nem a legdrágább tollakat vettem meg, mégis fogtak, és tökéletesen megfelelt a Tescos füzet. A ballagás. Adott volt a matrózblúz, nem kellett varratni semmit, a kaját megoldottuk itthon, nem is voltunk sokan, és meg tudtuk csinálni a kaját itthon fele annyiból, mintha étterembe mentünk volna. Szóval nem. Közel sem ennyi. Nem hiszem, hogy a középiskola anyagi kérdés. Akarat kérdése az egész.
2010. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
Ez 1 ember és 1 példa, de te mkit lehordasz mindennek....elég érdekes, már bocs
2010. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
Ja és lehet h ha nem lenne egyetemista, akkor is ezt mondta volna:)
2010. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg be akart járni az óráira, és nem ért rá heti 3 napot?
2010. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!