Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért akar mindenki diplomát?

Miért akar mindenki diplomát?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
na igen, ez a másik, de most kutakodhatnánk h miért mondta, nem is ez a lényeg, hanem a kérdező ilyen társaságot lát és akkor egyből minden egyetemista meg fősulis csak ilyen hanyag lehet...
2010. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:

ma 17:03


Marhára félre értesz,nem írigylem az egyetemistákat,mehettem volna én is ha nagyon akarok,de inkább kihagytam!Nem általánosittok,de én inkább elmenttem dolgozni,dolgoztam szakácsként,dolgoztam felszolgálóként,sofőrként,műtősként,dolgoztam épitőiparban is!kiprobáltam a dolgokat,de én nekem ha itt lenne a kezembe a diploma és ha nem lenne munkám,akkor is elmennék még fáthordani is!van ilyen ez is igaz,de elég kevés!sokan inkább tengődik vergődik,mert ő ugye megteheti!amúgy nem vagyok ideges és ez nem csak az én véleményem,ráadásul ezt még sok egyetemista el is ismerte hogy ez egy tény!csak kiváncsi vagyok,hogy a nem egyetemisták ezt hogy gondolják,azért tettem fel ezt a kérdést,és nem azért hogy kidühöngjem magam!

2010. júl. 10. 17:13
 33/75 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudod h kevés?Végig jártad Mo. összes Egyetemét v mi?Ez még mindig csak általánosítás, hogy szted egy egyetemista nem képes semmilyen munka elvégzésére stb...bocsi, de én az ilyet nagyon utálom!
2010. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 A kérdező kommentje:

ma 17:09


Nem volt semmiféle órája!ugyanis már végzett az egyetemmel,de ő ugy gondolta hogy ő többre hivatott,ha már ott a diplomája!ha érted mire gondolok...!Azóta is munkanélküli már lassan 1 éve,várjon csak a zsíros munkára,mert ő diplomás!Na mind1,sok sikert a hozzá hasonló diplomásoknak,meg neki is!

2010. júl. 10. 17:18
 35/75 anonim ***** válasza:
49%
dönthettem, hogy elmegyek 18 évesen a szalag mellé a gyárba, vagy nem csak tengődve az egyetemen, hanem millióegy energiát belefektetve, tisztességesen megszerzek egy dplomát, és csinálom azt, amit szertnék, életem végéig. nem sokért, de örömmel.
2010. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 A kérdező kommentje:
Ez nem álltalánosittás és nem csak egy eset!Ezt látom és ezt látja mindenki,sztem te is tudhatnád hogy sokan ilyen véleménnyel vannak az egyetemistákról!Mert sajnos ez így is van!Most sorolhatnék neked ehhez hasonló eseteket tucat szám,de nem fogok,mert tudom hogy sok ilyen van!de viszont nem mondtam azt se,hogy mindegyik ilyen,annyit mondtam hogy sok ilyen van,de azt nem hogy mindegyik ilyen!
2010. júl. 10. 17:22
 37/75 anonim ***** válasza:
50%
Én azért járok egyetemre, hogy megkapjam a papírt arról, hogy elvégeztem. Sosem fogom azt csinálni, amit tanultam, mert az első évben megutáltam, de muszáj, mert diploma nélkül az ember a mai világban max pultos lehet. Vagy, ha anyucinak apucinak van pénze, akkor bármi. De a diploma szükséges rossz.
2010. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
Ha végzett az Egyetemmel és így gondolta, akkor így, nem kell ezért leszólni.Nyilván keresgélt munka után, mert diplomával azért talán könnyebb elhelyezkedni és ezért nem fogadta el, de miért nem kérdeztél rá?Mondjuk én is csak találgatok, de én úgy vagyok vele, ha nem tudom miért mondta ezt, akkor nem ítélkezem feltette, ő élete, ő döntése.Ha már meg vana diplomája nyilván nem akart egy benzinkúton dolgozni(és ezt nem lenézettség miatt mondom)
2010. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok. Az írásodból viszont azt szűröm le, hogy kicsit savanyú a szőlő...
2010. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:

ma 17:19


hát pontossan erről beszélek!annyi jó hiány szakma van,most csak pár pl:asztalos,burkoló,üvegműves,sírköves, és még sorolhatnám!attól függetlenül mert neked van diplomád,közel sem biztos hogy azt fogod csinálni,pont erről beszélek!mert nem mindenki tud elhelyezkedni abba a szakmába!de viszont mást nem akar csinálni,mert hát ő nem megy el benzinkutasnak,mert hát ő diplomás!inkább segélyen él,én erről beszélek!én örülök ha eltud helyezkedni valaki és szereti amit csinál,de ha nincs más pillanatnyilag!akkor miért nem lehet addig mást csinálni?miért kell élősködni?

2010. júl. 10. 17:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!