Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lány vagyok, milyen beszédtémá...

Lány vagyok, milyen beszédtémát javasoltok fiúkkal? Már uncsi, hogy a sulis dolgokat beszéljük. De nem tudom, hogy hogy kéne a beszélgetést elkezdeni, milyen témával indítsak? 19/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 08:39
 51/93 anonim ***** válasza:
16%

Ezt végigolvasni...:)

Én sokat olvasok,sokféle témában,itt is minden kérdéshez,amihez hozzászólok,előtte az össz.kommentet végigolvasom,mégennyi beszólást,8/....

Nagyon rászálltatok,igazából ti provokáltátok ki,gyerekek:)

Kit érdekel h büszke a fiára?Könyvekről beszélni nem menő...

Igen,nem biztos h azzal mindenhol betalálna,nem szeret mindenki könyvekről beszélgetni,én sem,de sokat olvasok.

20 F

2012. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem arról volt szó, hogy betalál vagy sem, érdekli a gyerek olvasása vagy sem. Engem az b*sz fel, hogy:

1: hülyeséget kérdez

2: a témákat menő/nem menő osztályozásba helyezi (azt már megszoktam, hogy olvasni sajnos nem az)

3: közönséges stílusban leszólja a válaszadókat, mert őt nem érdekli a kérdező kisfia, ő a kérdésre vár választ (mintha létezne egyértelmű válasz, csak ötletek vannak).


Összegezve: a kérdező egy olyan személy, akinek arra nincs esze, hogy feltalálja magát egy beszélgetésben, ezért mástól várja a megoldást, aki próbál neki ötleteket adni, azokat menő/nem menő skatulyába helyezi, vagy ha nem tetszik a válasz, akkor elküldi a bús... ba.

2012. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
Hát istenem, de már ezeket se olvassa, nem reagál semmit.
2012. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy 180 fokos fordulatot és ez nem támadás hanem TANÁCS! Remélem elolvastad a tanács szót.
2012. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd ezzel:

Figyu olvastad a gyakszin ezt a kérdést?:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2012. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
0%

13:05 ös vagyok,miért érdekelné a válaszadó kisfia,egyáltalán miért került szóba a kisfiú?legyen rá büszke,hogy szeret olvasni a csemetélye,de ne irja ide,ahol semmi köze a kérdéshez,engem sem érdekelne !A legtöbb válasz nagyon nem volt haszbos,csak beszólás,h milyen hülye meg paraszt meg h nem tud olvasni,azér ne vigyétek már igy el magatokat gyerekek:)

Ti mind könyvtárosok vagytok h igy belázadtatok?

"Testvéreim,ez a hitetlen bemocskolta a legszentebb művet,a KÖNYVET,mágjára vele!!!!"

2012. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
0%
:)
2012. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 A kérdező kommentje:

Na igen többen csak hülyeséget írtak, én pont leszarom ha valaki büszke a gyerekére... most szépen megyek és lepontozom azt a választ! :)

Na akkor témák?

2012. márc. 22. 16:09
 59/93 anonim ***** válasza:
100%
Mi van kellett valaki, hogy megerősítsen, hogy megint kinyisd a szád? Adott illető helyesírása is bizonyíték, miért is jó olvasni. Amúgy kaptál témát ezer meg egyet, olvass vissza, nem csak az osztáson kell hüledezni...
2012. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
100%

Mesélhetnél arról hogy:


- mennyire szeretsz jótékonykodni: hiszen nemrégiben felajánlottad az agyad kínai édes-savanyú specialitásnak, így bár sötét vagy mint az éjszaka, mégis elégedett

- mennyire szeretsz olvasni: meséld el hogy egyszer kiírtál ide egy kérdést, és képes voltál elolvasni az összes kommentet 15 perces szüneteket tartva, hogy feldolgozhasd a mondatok értelmét

- hogy te vagy a világ legtökéletesebb embere (természetesen a saját kis belső világodban, ahol te vagy az egyetlen ember)

- hogy jobb vagy a háztartási eszközöknél is: jobban szívsz mint egy porszívó, tágabb vagy mint egy hűtőszekrény, sötétebb mint a csukott kávésdoboz belülről


A siker garantált! :D

2012. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!