Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lány vagyok, milyen beszédtémá...

Lány vagyok, milyen beszédtémát javasoltok fiúkkal? Már uncsi, hogy a sulis dolgokat beszéljük. De nem tudom, hogy hogy kéne a beszélgetést elkezdeni, milyen témával indítsak? 19/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 08:39
 81/93 A kérdező kommentje:
Miért szidtok?
2012. márc. 23. 14:32
 82/93 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez nagyon elfajult....:)

Nem tom miért nem lehet normális válaszokat adni,és tűrhető stílusban véleményt nyilvánítani,olyan izék vagytok

2012. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,viszonylag sok használható témát kaptál,ezeket próbáld ki,ha gondolod,a többivel ne foglalkozz,nem tudnak má':)mivel szórakozni,vkire rá kellett szálniuk,sz@rd le.Van egy stílusod,na:)

De kinek nincs?

2012. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
100%
Én normális választ adtam, mikor ajánlottam a könyveket, filmeket. Neked nem felelt meg, lepontoztál, leosztottál, hogy az nem menő. Szerintem hasznos választ adtam, csak te vagy egy retek.
2012. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:

"Miért szidtok?"


Többször is leírtuk, de mivel olvasni nem menő, így hiába írnám le még egyszer...


"Hát ez nagyon elfajult....:)

Nem tom miért nem lehet normális válaszokat adni,és tűrhető stílusban véleményt nyilvánítani,olyan izék vagytok"


Olvasd el az egészet, mert ez (normális véleménynyilvánítás, illetve hasznos válaszok sorakoztatása) mind megtörtént.

2012. márc. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kis túlzással más kontextusba helyezem a viselkedésed:


Odamégy egy társasághoz cigit kérni, többen is megkínálnak. Az első ember cigarettáját lefitymálod (mert nem menő). Erre (miközben többen kínálnak cigivel) több ember is megszólja a viselkedésed nem értvén, mi a baj azzal a cigivel. Erre egy ember megjegyzi, hogy örül, az ő fia nem ilyen. Erre te beszólsz neki, "kit érdekel?", de ekkor neked már ott a kezedben több szál cigi is, amelyet mind szívességből kaptál és még válogattál is. Erre az emberek leosztanak, te meg hőbörögsz, miért is nem lehet cigit adni!


Kaptál b*zmeg cigit, válogattál is benne, leszóltad azt, akinek ez nem tetszett, most meg itt rinyálsz, mintha valójában meg sem kínáltuk volna. Az igazán gáz, hogy nem is érted...

2012. márc. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:

Elolvastam:)

Képzeld tudok.

Lehet nem menő,de tudok:)

2012. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
Az a része nem neked szólt :)
2012. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
0%
Az egész ott csúszott el,hogy 'a könyvek már nem menők'.Eztán elkezdtétek agyonoltani,hogy milyen kis tudatlan,és hogy olvasni sem tud,,meg kis hülye nyomi.Erre berágott és kaptatok :)
2012. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
100%

Nemnem, nem azért oltottuk, hogy nem tud olvasni. Azért, mert annyi esze nincs, hogy beszélgetni tudjon másról is, mint a suli, de a tippeket meg "nem menő" megjelöléssel fitymálja. Mindemellé folyamatosan követelőző hangnemben kéri a hasznos válaszokat, mert azt hiszi, az megoldja a problémát, ha mi témákat mondunk. Ha nincs meg a kérdezőben az a minimális nyitottság, hogy érdeklődjön, plusz nincs meg benne az a minimális intelligencia, hogy hozzá is tudjon szólni a dolgokhoz, akkor mégis mi mi a f*szt kezdene BÁRMILYEN témával? Ezen háborodott fel a jónép, és szerintem teljes joggal, mert a maga hülyesége mellé még elvárja, hogy alázatosan kisegítsék, mintha a boltban lenne ügyfélként, mellé meg hisztizik. A pokol nem az "olvasás nem menő" beszólással szabadult el (az csak a purgatórium volt :D), hanem azzal, amikor közönséges módon elzavarta az egyik hozzászólót, "kit érdekel a fiad" megjegyzéssel.


Kedves kérdező, ezzel a sok b*sztatással a leghasznosabb választ kaptad meg: kritikát!

2012. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!