Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lány vagyok, milyen beszédtémá...

Lány vagyok, milyen beszédtémát javasoltok fiúkkal? Már uncsi, hogy a sulis dolgokat beszéljük. De nem tudom, hogy hogy kéne a beszélgetést elkezdeni, milyen témával indítsak? 19/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 08:39
 11/93 anonim ***** válasza:
98%

"A könyvek nem menők". Egyébként ha már a menőnél tartunk a menő szó sem menő. Na mindegy. Ha annyira trendi akarsz lenni akkor mondd azt, hogy a könyv manapság nem adja. ez "menőbb". :D


Én pl határozottan büszke vagyok a fiamra, hogy imádja a könyveket! Elég szomorú, hogy ez manapság ciki.

2012. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit akarsz az illetőtől.


Ha csak az a cél, hogy csevegjetek, akkor a tipikus témákat kell felhozni, suli, időjárás, mi volt a tévében, stb.


Ha barátkozni akarsz, akkor meg kell fogadnod a második tanácsát és meg kell ismerned önmagad. És azzal kell beszélgetni, akit ugyanazok érdeklik, mint téged.

2012. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
100%

*felvezető dumákat várok,


Szia! Hogy vagy? Mit csináltál ma?

- válasz

Az a hobbid?

- igen

- akkor mesélsz még róla? (mióta csinálod, hogyan, miért, kikkel, milyen rendszeresen stb. stb.)

- nem ez a hobbim

- Egyébként van hobbid? Mesélsz róla?


Másik:

- Szia, hogy vagy? Mit csináltál ma/mit fogsz csinálni?

- Olvastam...

- Ne mááááár, az nem menő!!!!

:)))))))))

2012. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen ennyi esze legyen valakinek....
2012. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű én írtam először a könyveket... Hát akkor én 21 évesen nagyon le vagyok maradva. Nem vagyok menő mert a könyv nem menő és én szemét alak olvasok :D

Most rendült meg végzetesen a hitem az emberekben. Nem az van, hogy nem vagy egy olvasós fajta... neeem te azt írtad "nem menő". Te inkább ne is beszélgess emberekkel, mert ha kimegy a divatból a haja amit hord akkor szedheti is a sátorfáját. Nem menő... :D

2012. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 A kérdező kommentje:

Kit érdekel, hogy büszke vagy a fiadra?

Mi az, hogy ennyi eszem van, inkább a kérdésre válaszolnál!!!

2012. márc. 22. 09:32
 17/93 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem ez nem menőség kérdése, hanem, hogy te inkább a valóvilágot nézed, vagy előveszel egy izgalmas könyvet és beleéled magad. Hogy a tudatlanságod, hogyan pótolod ki tudnivalókkal. Nem baj ha valaki nem olvas. De, hogy valaki azért nem, mert nem menő? Ez rengeteget elárul rólad.
2012. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
100%

Annyira képtelen vagy, hogy megköszönj pár hazsnos választ,

19 évesen nem bírsz beszélgetést kezdeményezni...

Nem csoda, hogy a srácokat nem érdekled.


Na szia.:)

2012. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 A kérdező kommentje:

Na nem ész osztást kértem, és nem a könyveket cikiztem le, hanem azt, hogy a könyvekről bezsélgetni nem menő, amúgyis túl sok van belőlük nem bizti, hogy ugyanazt olvasta a srác is.

Köszönöm a HASZNOS válaszokat!

2012. márc. 22. 09:41
 20/93 anonim ***** válasza:
100%

lady kakáról vagy a való világról beszélgetni menő, vagy mi?

19 évesen nagyon el vagy tájolva...

2012. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!