Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lány vagyok, milyen beszédtémá...

Lány vagyok, milyen beszédtémát javasoltok fiúkkal? Már uncsi, hogy a sulis dolgokat beszéljük. De nem tudom, hogy hogy kéne a beszélgetést elkezdeni, milyen témával indítsak? 19/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 08:39
 21/93 anonim ***** válasza:
81%
Hívasd el magad táncolni. Társastáncolni természetesen egy tánciskolába.
2012. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
100%
De az nem menő! :D
2012. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:

Odamész!

Hello szia!Mi ujság!Blalbala mondja a szövegét a srác utána meg te: huhh tegnap egy álati jó filmet néztem láttad már?ha igen dumálhattok arról ha nem akkor meg megnézed vele ha érdekli vagy mondassz neki hasonló cimeket és megkérdezed hogy együtt megnéznétek e?

Vagy szia miujság hogy telt a hétvége milyen volt a napod?Mit csináltál? mond valamit áhhh ez engem is érdekel esetleg nincs kedved valamelyik nap eggyütt csinálni ?

2012. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Nem olvastam végig a kommenteket csak most!Már ilyen is van ha a könyv nem menő?Én 23 vagyok mégis olvasok!
2012. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy valószínűleg csak nálad nem menő... meg a hasonló tajparasztoknál akik olvasni se tudnak. Nem csodálom, hogy nem tudsz felvezető szöveget kitalálni, hiszen semmi fantáziád, mivel nem olvasol. Szókincsed meg még annyi se lehet. Gratulálok!
2012. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
100%
nem tudtok ti semmit...semmiről. aki igazán menő az analfabéta és társastánc helyett inkább a disco wc-jében pipázza a 3. srácot
2012. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
100%
hehe az utolsó az nagyon ott van! :)
2012. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a szomorú igazság az, hogy tényleg te nem vagy menő, kérdező. Ha így állsz az emberekhez ("kit érdekel, hogy büszke vagy a fiadra?"), és nem érdekel, hogy ők hogy gondolkoznak, akkor a párkapcsolatban elvérzel. És ezt nem kiosztásból mondom, hanem azért, hogy megpróbáljak rávilágítani arra, miért nem tudsz beszélgetni és veled miért nem beszélget senki. Azért, mert nem érdekelnek az emberek!!! Az ember pedig nem szívesen nyílik meg olyan embernek, akit nem érdekelnek az emberek.

Nem elég, ha EGY pasi iránt érdeklődsz, és nem elég, ha egy pasi meg a két barátnőd érdekel. Ha látják rajtad (és ez látszik!), hogy mindenki mást lesz*rsz, messziről el fognak kerülni, vagy legalábbis csak akkor fognak közeledni, ha érdekükben áll, és csak addig, amíg az ő érdekük úgy kívánja (vagyis megint lesz*rnak).


Látod, ez is egy jó beszédtéma például, beszélgetni bármiről lehet. Ha téged a fenti téma nem érdekel, ahhoz jogod van, de máris megszakad a beszélgetés. A pasikkal ugyanígy van. Ha nem érdekel, amit mond, nem beszélget veled tovább, ha megfeszülsz, akkor se. Ennyi.

Szerintem nagyon tanulságos volt, ahogy lereagáltad a nem tetsző válaszokat, valószínűleg így viselkedsz az életben is, és jól mintázza, miért nem tudsz beszélgetni, és miért nincs párod.


Természetesen jogod van ahhoz, hogy a beszélgetőpartnerrel ne érts egyet, de azt normálisan is meg lehet mondani, és akkor nem szakad meg a beszélgetés, a kommunikáció és a kapcsolat. A beszélgetések során erre is gondolni kell, nem csak arra, mi a téma.

2012. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "a könyvek már nem menők"?? :D Ebből több mindent nem tudok értelmezni: MÁR? - mikor változott meg szerinted? Melyik volt az a pillanat, amikor menőből hirtelen átment nem menőbe? NEM MENŐ? - ez mit jelent pontosan? Ciki olvasni, vagy ciki az olvasásról beszélni, vagy mi? KÖNYVEK? - mi a helyzet az e-bookkal? Az sem menő, vagy csak a papír-alapú könyvvel van a baj? Mi a helyzet a folyóiratokkal?

Szóval, magyarázatot kérek. :D


Ugyanis nekem is első helyen állt volna a könyvek és olvasás, másodiknak mondanám a filmeket és mozit. (A mozi azért is jó, mert oda együtt el tudtok menni.)

Aztán pl. színház vagy kiállítás, esetleg, szereti-e az állatokat? (Állatkert) Ezekre a helyekre is lehet együtt menni, ha kiderül, hogy közös az érdeklődés.

Számítástechnika, barátok. Ezek is jó témák.

Sport.


De, mivel rólad sem tudunk semmit, így ezek tényleg csak általános ötletek. Én ezekről szoktam beszélgetni a fiúkkal.

26/L

2012. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
100%

1: olvasni nem azért olvas az ember, mert menő, hanem mert jó. Ha a srác szeret olvasni, akkor el is küldöd, mert nem menő? Vagy akkor igazi határozott egyéniség leszel, és elkezdesz olvasni?


2: Egyébként a könyv pont azért jó téma, mert sok van belőle, így esélyes, hogy csak az egyikőtök olvasta. Ha mindketten olvastátok, akkor mi a f*szt beszélgettek róla.

- nekem tetszett, neked?

- jaja, nekem is.

- fú a végén mekkora az a fordulat

- jaja, hatalmas

[néma csend...]

Kiráááály...


3: a gyermekes válaszoló hasznos választ adott neked, és valószínűleg azért jött össze neki a család, mert neki nem kellett tanács ahhoz, hogy beszélgetni tudjon valakivel.


4: nem boltban vagy! Hülye kérdéssel jöttél, de a válaszokban persze már k*rvára válogatsz. Beszélgetni BÁRMIRŐL lehet, ez az igazság. Mégis mit vártál, hogy itt valaki elpostáz neked egy ebookot, amiben mindenféle forgatókönyv és oktatóleírás van, hogyan kell beszélgetni? Bár ha küldenék sem olvasnád el, mert olvasni nem menő...

2012. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!