Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lány vagyok, milyen beszédtémá...

Lány vagyok, milyen beszédtémát javasoltok fiúkkal? Már uncsi, hogy a sulis dolgokat beszéljük. De nem tudom, hogy hogy kéne a beszélgetést elkezdeni, milyen témával indítsak? 19/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 08:39
 41/93 anonim ***** válasza:
80%
Persze aki nem olvas,, az nem tudhassa.
2012. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
78%
Ha a könyveket nem szereted, akkor indíts azzal a fiúknál, hogy mennyire szereted, mikor nekifutásból análon vágnak :D Az nem lesz uncsi, és igazán menő leszel a fiúk szemében :D
2012. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor mondok neked egy "menő" témát, ami általánosságban beválik: sport! Akár nézik, akár csinálják, a férfiak többsége szeret erről beszélni. Esetleg autók/motorok/elektromos kütyük. DE! A legfontosabb, hogy az adott pasit mi érdekli, ahhoz pedig, hogy ezt kipuhatold, nincs sablon téma, teljesen helyzetfüggő, hogyan alakul egy beszélgetés. El is kezdtem példákat írni, de visszatöröltem. Úgy gondolom, hogy ha erre nem vagy képes magadtól rájönni, akkor reménytelenül lúzer vagy, sorry!
2012. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy csak a leszólást veszed ki a hozzászólások közül, mikor tele volt tanáccsal is az összes.

Nem lehet, hogy szerinted azért nem menő olvasni, mert valójában nem megy valami jól? Talán nem ártana gyakorolni...

2012. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tanácsolunk neked semmit! Fordulj az ügyeletes szépfiúhoz, majd az eltanácsol minden széppel jóval, amik nem sulis dolgok. Nem lesz uncsi!
2012. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:

Na, szerintem elsősorban, ahhoz hogy valakivel tudjál jól kommunikálni, toleranciára és megértésre van szükség.

Tehát előbb kiosztottad az anyukát, aki az olvasó fiára büszke, ezt nem szabad elkövetni, ha "jó arc" akarsz lenni.

Ha nem értesz egyet, próbáld meg inkább azt, hogy nem reagálod le a dolgot.


Másik. Szerintem nincsen egységes beszélgetési téma.

Az a fő, hogy mindig kérdezz, az meberek szeretnek dumálni magukról, így egy idő után be tudod lőni az érdeklődési körüket, vagy hogy mi bántja őket.

2012. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:

Témajavaslatok:

- polgármester nőügyei

- polgármester feleségének pénzügyei

- a pénzügyes alpolgármester férfiügyei

- az utcaseprő porschéjának suhanása

- a rendőrnéni gumibotjának másodállása

- a rendőrbácsi bilincsének másodállása

2012. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
100%

Jók a válaszok. :)

Van egy lány barátom, egymásnak ajánlunk filmeket meg olvasnivalót, zenét, majd megbeszéljük azokat.

Ja és hetente kb. 5-10 könyvet elolvasok az utóbbi 2-3 évben. (Előtte csak heti egyet.)

Igaz, nem is vagyok menő. :D

2012. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
100%
Én mindjárt lépek a templomba imádkozni,hogy a fiam nehogy hazahozzon egy ilyen önelégült,sötét kis pics@'t !
2012. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
Hű, akkor mi sem vagyunk menők... A volt történelem tanárnőmmel szobatársak voltunk,mikor túlhordással bent feküdtünk. Ő Márait olvasott, én Agatha Christiet. És beszélgettünk róla... Na de odajött hozzánk egy 15 éves kiscsaj, aki leült beszélgetni. Ő:- Láttad már a Vitathatatlan 3-at? -Tanárnő: -Nem. Nem nézek ilyen filmeket. -Ő: Neem? Pedig jó! És nézed a Barátok Köztöt? -T: Nem. Nem szeretem. Ő: NEeeemm? Én szeretem. És a Csillag születiket? -T: Nem nézem. Nem kötnek le az ilyen műsorok! Ő: NEEEEEEEM????!!!! (Itt totál elásta magát a kiscsaj előtt. Ezek szerint mi sem vagyunk menők...) :) Tudod mit kérdező! Kb te is ilyen szinten állsz! Leszólsz más Anyukát, aki büszke a gyermekére. Végtelenül felszínes vagy, és felháborító a stílusod! Ami nem megy, ne erőltesd! Inkább chatelj vele, hátha az menne. Vagy az se menő? Egyáltalán mi a menő, és mi nem?
2012. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!