Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lány vagyok, milyen beszédtémá...

Lány vagyok, milyen beszédtémát javasoltok fiúkkal? Már uncsi, hogy a sulis dolgokat beszéljük. De nem tudom, hogy hogy kéne a beszélgetést elkezdeni, milyen témával indítsak? 19/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 08:39
 61/93 anonim ***** válasza:
100%

Jujj gyorsan menj és pontozd le ! Akkor bebizonyítod, hogy mennyire intelligens vagy! (:

Ha már ott tartunk ki büszke a gyerekére a te anyukád elsüllyedhetne szégyenében!

2012. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval!

Amugy 19 éves létedre sok eszed van de komolyan!Simán cserélhetnél egy hangyával vagy egy bolhával ,mert ha ,megkapnád valamelyik kisállat eszét akkor tuti okosabb lennél!

A kommentjeidből olyan 13-15 évesnek tünsz!Lehet 19 vagy de agyilag sajnos nem!

Hü...e Pics@!

23/L

2012. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:

A 16:17-esnek:te most beszóltál,kisgyerek.

:)

Na irj valamit,barátom,barátném....

2012. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
Egyszerűen most nincs rajtad fogás, mert az írj az valóban pontos j (bár hosszú í, de már ez is fejlődés :D)
2012. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
És pontot ki fog tenni a mondat végére?
2012. márc. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
31%
Most ha jobban körülnézek itt,szinte minden kérdésben és válaszban van helyesírási hiba.És attól hogy felfedezel egy hiányzó ékezetet vagy pontot,még nem leszel nyelvészprofesszor,kisgyerek
2012. márc. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
37%

Nem nyelvtani dolgozatot irunk hogy minden pontos legyen!

Volt amikor olyan gyorsan irtam hogy a pl az akkort igy irtam akkkor!És akkor mi van?Azért lehet értelmezni nem!?

most nézem h az irtam rövid i-vel irtam :) de azért sem javítom át!

komolyan ilyen hülyeséggel kell foglalkozni?nem a választ kéne nézni inkább?mert szerintem igen!Hogy fordított időt arra az ember hogy beirja amit gondol!

2012. márc. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
41%
Pont leszarod b+? Te komolyan nem veszed észre mekkora tahó vagy? Szerintem itt mindenki pont leszarja azt is, hogy szűzen halsz-e meg, de mégis próbáltak neked segíteni, mert ők jó fejek. De erre te...Na ezért nem vagy képes kommunikálni. Nem tudom mirefel teszed itt az agyad, közben meg nyilvánvaló, hogy egy jellegtelen, unalmas, tapasztalatlan szürke kis gyógyegér vagy, akinek valszeg a nevét is alig bírják megjegyezni a csoporttársak. :)
2012. márc. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:

# 58

akkor te most nagyon menő vagy:D

2012. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:

Nincsen itt szó nyelvtani dolgozatról, mindenki hibázik, főleg gépelve, de azért a "csemetéLYe" és a "mágJa" nekem kicsit erős volt.


Úgyhogy Kisgyerek, én nem képzelem magam nyelvészprofesszornak, ellenben ezek szúrták a csőröm. Amúgy meg nem téged aszaltalak, csak neked is jutott egy repesz...

2012. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!