Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a 16 éves holtrészeg lányodat négyen megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Így történt, megtörtént!
2010. márc. 22. 21:59
 51/103 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem másodlagos kérdés a körülmények. Baromira mindegy mennyire volt részeg és, hogy mennyire volt ő is hibás. Ha neked egy részeg csaj kelleti magát és te hívod a 3 haverodat, hogy ba***átok meg, akkor te ártatlan vagy? Majd a bíróságon bizonyítsd be, mennyire kelete magát a csaj. Csak picikét szexin, vagy egy pasinyira vagy 4-es erőszakra?

Ha a lány erőszaknak ítéli meg akkor ki kel vizsgálni az ügyet. És ki**szottul mindegy, hogy mennyit ivott és éppen a pasija k*rta e vagy sem!!!

2010. márc. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem másodlagos kérdés a körülmények. Baromira mindegy mennyire volt részeg és, hogy mennyire volt ő is hibás. Ha neked egy részeg csaj kelleti magát és te hívod a 3 haverodat, hogy ba***átok meg, akkor te ártatlan vagy? Majd a bíróságon bizonyítsd be, mennyire kelete magát a csaj. Csak picikét szexin, vagy egy pasinyira vagy 4-es erőszakra?

Ha a lány erőszaknak ítéli meg akkor ki kel vizsgálni az ügyet. És kib***ottul mindegy, hogy mennyit ivott és éppen a pasija k**ta e vagy sem!!!

2010. márc. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
25%
Megérdemelte. ha részeg akkor ne csodálkozon, ha kihasználják.
2010. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
77%
11:57 Tudod mit? Inkább nem kívánok neked semmi.
2010. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó, ha egy öngyilkos leugrik egy szakadékba, akkor a szakadék a hibás? A fiatal fiúk szinte megd*gnak mindent amit meg lehet. Gondolom, már láttál részeg lányt, és néha ök ráeröszakolják magukat a fiúkra, a fiú meg mire gondol:

"Jé, itt a Nóri, hmmm fogdossa a f*rkam, csokolgat... hmmmm "

Szerinted egy ilyen dolognak, 10 fiúbol hány tudna ellen álni?

2010. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
26%

04:08

Mit értesz kivizsgáláson?

Mert az ilyen nemi erőszakolós színezetű ügyeket tulképpen sokszor lehetetlen bizonyítani, csak pár tanúvallomás maximum, ha az "áldozat" részeg volt, akkor az övé ráadásul nincs is meg, tehát itt én szegény fiúkat sajnálom, mert ebből csak ők kerülhetnek ki vesztesként. Tök mindegy mi történt, ilyen esetekben sajnos olyan mértékű az elfogultság a lány irányába, hogy attól tartok, ennek keményen megisszák a levét a fiúk, és nem tartom igazságosnak. De nagyon nem.

2010. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
65%

"""Gondolod, hogy ha 4 srác ilyet csinál, akkor az csak a pia miatt van? Ilyet normális férfi alapból nem tesz, tök mindegy, hogy milyen állapotban van a lány. Ez senkinek nem jut eszébe?"""""


úr isten te hol élsz? Megint jön az ahamis kép, hogy "szegény ártatlan szűzies leányzó és a csúnya fiúk akik mindig cak azt akarják", ez pedig egyszerűen undorító. beszélgettem én tök pszintén erről sok lánnyal, szertinted egy lánynak nem ugyan olyan erősen ez jár az agyában egy számára klassz (vagy több klassz) srác esetén ??

Na ne legyünk már naivak ... Lányoknak legalább annyira az jár a fantáziájukban és legalább annyira csorog a nyáluk mint a fiúknak, csak ez is egy a sok tévképzet közül.

2010. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
71%
hogy lett holtrészeg az a lány? na, vajon? anyuci elengedte, és nem nevelte meg előtte, hogy nem illik holtrészegre inni magunkat... szóval az én lányommal ez nem fordulhatna elő, mert ő nevelve lesz normálisan, és nem fog 16 évesen részegedős bulikba járkálni... akivel pedig megtörtént, ezután talán elgondolkodik rajta, ér e ennyit a pia meg hogy valóban annyira felnőtt e, mint amennyire hitte magát... az a baj, hogy ez cseppet sem lesz elrettentő példa a mai kamaszoknak, mert úgyis azt mondják majd: velem ez nem fordulhat elő.... gondolom, ez a lány is ezt hitte nagy felelősségtudatában
2010. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? Valószínűleg nem tudnám feldolgozni.
2010. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
71%
mellesleg 21 éves egyetemista lány vagyok, túl vagyok már a lázadó kamaszkoron és épp abban a korban vagyok, amikor a fiatalok már mindenféle kontroll nélkül bulizhatnak és részegedhetnek...és most akkor nagyon elszégyellem magam, amiért ilyen maradi vagyok, de én még soha nem voltam részeg! Nincs olyan perce eddigi életemnek, ami kiesne, kivéve az alvást, meg egy vérvétel utáni ájulást a klinikán. Pedig én is járok bulizni és elég erősen flörtöltem is a pasikkal egy időben. Mégse kevert soha senki az italomba semmit (mondjuk nem is szoktam felügyelet nélkül hagyni), és érdekes módon a józan lányt még azok a pasik se akarták befűzni, akikkel flörtölt...mert tudták, h úgyse megyek bele és békén hagytak. Másztak helyette a részeg csitrikre...
2010. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!