Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a 16 éves holtrészeg lányodat négyen megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Így történt, megtörtént!
2010. márc. 22. 21:59
 81/103 anonim ***** válasza:
70%
hogy jön ide a részeg sofőr? Mert ha vki részeg, akkor már kocsiba ül? Ennek semmi köze ehhez. Addig ne mondj ilyeneket, amíg az illető meg sem csinálta. Milyen jogon feltételezed azt bárkiről, hogy azért mert iszik már bűncselekményt követ el? Arról nem is beszélve, hogy idáig arról pampogtatok, hogy hogy lehet annyit inni, hogy ne tudjon magáról és ne tudja megvédeni magát. Most meg már kocsiba is ült szerncsétlen kiscsaj és elütött egy gyereket.
2010. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
45%

Te miről beszélsz egy csak egy példa volt és nem is a kiscsajjal!? Szerinted hány balesetet és sérülést meg egyéb kellemetlenséget okoznak részegek? Na ne védd már őket!

Arról volt szó hogy akkor is a szegény kis részeget védné ha őt valamilyen módon bántaná egy részeg ember. Szövegértés...

2010. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
54%
20:39 Ez nem igaz, nézd meg a jelenlegi jogszabályokat.
2010. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
54%
Ne hozz fel olyan példát, ami nem ide vonatkozik. Maradj a tényeknél. Nem a részegség a bűncselekmény, hanem az ittas vezetés. Ne keverd a dolgokat. Majd ha az lesz a kérdés, hogy mit tennél azzal, aki részegen elgázol vkit, ott írj erről.
2010. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos igaz. Tapasztaltam. Kutyás vagyok... Valakit úgy mentettek fel hogy nem volt kirakva hogy "harap a kutya" csak egy vicsorgó kutya volt a kerítésen belül... Olyan is volt aki azt mondta ő bizony nem tud olvasni, ezért nem tudhatta hogy harapós kutya van ott. Volt olyan akinek a kutyája elkapta a betörőt és mire a gazda hazajött a kutyáját kilőtték... Ez van Magyarországon. Ha bánt a betörő és te nagyobb mértékben véded meg magad, mint amilyen az ő támadása akkor téged büntetnek meg...
2010. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom! Mi ez vitaoldal? Mi lenne ha a kérdésre válaszolnátok és tanácsot adnátok az aggódó anyukának. Kicsit eltértetek a tárgytól!
2010. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
19%
Jó hát mostmár komolyan nem tudom mit mondani! B+ akkor csukják be a fiúkat, életfogytiglan, vágják le a f*szuk meg minden! Ettől a lánynak mennyivel lesz jobb? Szerintem nem sokkal! Főleg ha pl elkapott egy jó kis betegséget vagy terhes lett. Attól ha kivégzik őket, biztos megoldódik. Ellenben ha otthon maradt volna vagy nem iszik abba nem hal bele és akkor most ez nem történt volna meg! Ezután nehogy észszerűen cselekedjetek vagy megvédjétek magatok mert vigyázzon a bűnös! Áhh... Tényleg nem értem miért azt kell szajkózni ki volt a rossz ahelyett hogy alkalmazkodnánk a helyzethez és magunk csökkentenénk a legkisebbre a veszélyt!?
2010. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
Itt nincs aggódó anyuka ez egy megtörtént eset és a kérdező kiváncsi volt hogy más miként vélekedik róla.
2010. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
0%
Értettem a szöveget, de semmi köze nem volt ehhez a búncselekményhez. Egyébként meg Te lennél a legjobban felháborodva, ha egy rendőr azt mondaná, hogy "Hja ha maga olyan hülye, hogy nyitva hagyja a lakását". vagy "miért nem ment haza sötétedés előtt, akkor nem erőszakolják meg, vagy ütik le". Persze mindenki érjen haza télen du 5 előtt, mert utána sötétedik és akkor megérdemled ha megdugnak 4-en.
2010. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
77%
Nemrég megváltoztak a jogszabályok az önvédelemmel kapcsolatban.
2010. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!