Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a 16 éves holtrészeg lányodat négyen megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Így történt, megtörtént!
2010. márc. 22. 21:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
26%
Tarkónlőném magam, mert megbuktam mint szülő..
2010. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim válasza:
80%
A GHB-ról nem hallottatok? Másnéven a Randi drog.. nagyon könnyű ítélkezni és pálcát törni más emberek feje felett, főleg, hogy még a neveteket sem kell hozzá adni.. én ettől hányok.. dehát nem véletlenül tart itt a világ ahol tart.
2010. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim ***** válasza:
91%

ma 23:17



Szerinted nem tud...


Nyomtak neked már kést a torkodhoz amíg hátulról kettő mögéd állt?

2010. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:
38%
És te hallottál arról hogy nem iszunk idegen helyen kapott pohárból, a sajátunkat pedig lefedve tartjuk? Én nem járok bulizni mert nem érdekel és nem iszom de még így is tudom és tudtam.
2010. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
69%

Nyomtak neked már kést a torkodhoz amíg hátulról kettő mögéd állt?



Félreértettél, olvasd el mégegyszer a kommentem.

2010. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
17%

És te hallottál arról hogy nem iszunk idegen helyen kapott pohárból, a sajátunkat pedig lefedve tartjuk? Én nem járok bulizni mert nem érdekel és nem iszom de még így is tudom és tudtam.



Az aztán buli a javából, ahol rendőrt kell állítani a poharam mellé.

2010. márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
82%
Nem buktál meg,mint szülő,ahogy a sok észlény állítja.Sajnos nem lehetsz minden percben mellette.
2010. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
38%
Hát sajnálom ha neked úgy nem buli inkább hagyod hogy belerakjanak valamit akkor te bajod... Csak akkor nem kell azt kiabálni hogy nem tehetek róla mert beleszórtak valamííít... Ez aztán okos és felelősségteljes gondolkozás... Ez kb olyan mint amikor " én nem tehetek róla hogy terhes lettem mert én mondtam a páromnak hogy húzzon gumit de nem akart, hát mit tehettem volna (b+ hát nem szexel vele akkor!)?"
2010. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
62%

23:33

Igen, abban az esetben, ha valamelyik fiú a Tied. Ne a lányt hibáztassátok már, annyira utálom ezt. Ez tipikus magyar mentalitás. Becsaptak? minek hagytad magad? Ver a párod? Úgy kell neked, miért hagyod? A halálbűntetés jogtalan. A másik oldalra senki nem gondol: miért csapott be, miért ver, miért gyilkol.

2010. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 anonim ***** válasza:
26%
És ha lelövik a csávót mert ilyen g*ci volt (amúgy tényleg az) akkor a csajnak jobb lesz? Nem inkább a jó ha nem viselkedik így és akkor talán nem történik vele ilyen? Mindenkinek magára kell vigyázni, nem másra mutogatni. Szemét a másik, de azzal hogy ezt elismerjük nem segítünk.
2010. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!