Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a 16 éves holtrészeg lányodat négyen megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Így történt, megtörtént!
2010. márc. 22. 21:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
89%
ez most volt a híradóban... -.-" és már mindenki a kérdezőnek magyaráz
2010. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mindenképen légy a lányod mellett, hiszen a gyermeked!Szánd meg. Akárhogy történt is, akár erőszak, akár nem, 16 éves kis buta még, lehet, tudja, mi a szex, de nem tudja,hogy hogyan legyen felnőtt, hogyan legyen lázadó, hogyan legyen szabad, és hogyan élvezze az életet. Figyeljetek! Hát a csapból is szex folyik. Sokmindenkivel történik ilyesmi, csak lehet, hogy az anyukája nem írja ide a kérdést. Szóval kanalazd össze a lányodat, segítsd ahogy csak tudod, begyógyítani a testi és a leki sebeit, és biztosítsd arról, hogy szereted. Soha ne mondj ilyeneket: Látod, látod, megmondtam neked,... miért em hallgattál rám..stb. És nézd meg a "hibakereső gyermekneveléshez"-ben, hogy milyen hibát nem szabad elkövetni újra.
2010. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
100%

ÚRISTEN!!!



ez borzasztó


kétségbe esnék

2010. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
69%
De jó, hogy mindenki a részegséggel foglalkozik. És ha az volt, akkor meg lehet erőszakolni? Mi van akkor, ha vki cukorbeteg és elájul, akkor azonnal rá kell ugrani? Kíváncsi vagyok, hogy akik itt hánynak mit csinálnának, ha az Ő gyereküket bántaná vki. És ne mondd azt, hogy az én gyerekem nem ilyen, vagy nem lesz ilyen, mert azt nem tudhatod.
2010. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
29%
Mondom hogy nincs gyerekem és nem is lesz. XD Többek közt az ilyenek miatt sem... Már kamaszkoromban elegem lett a többi éretlen, menőző fiatalból... És baj hogy megerőszakolták de ha így történt akkor nem tudom sajnálni. Az ha cukros vagy egyéb baja van az más, akkor mindent megadék neki, de az ilyen kis piásoktól felfordul a gyomrom. És sajnos ők vannak többen, mert szerintük ez a jó.
2010. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
71%
Miért félsz bevállalni egy gyereket? Úgy osztod itt az észt, Te biztos jobban nevelnéd, nem?
2010. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
91%

"Hát ez az, ha már ennyire részeg hogy hagyja magát megerőszakolni,"


Ezt most komolyan mondod? Mert ha józan, akkor nem tud 4 férfi megerőszakolni egy nőt?

2010. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
22%
Nem félek. Csak nem kell nekem. Nem tartok rá igényt. Nem hoz lázba ez a téma, hogy mondjam még? Azt hiszed ez azért van mert félek? Mi közöd hozzá? Jogom van ezt gondolni anélkül hogy hülyének néznének. Nem mindenki ugyanolyan. Ki mondta hogy jobban csinálnám? Én ugyan nem... Nem osztottam észt. Mondtam én hogy hogyan kéne nevelni hogy ne csináljon ilyet? Nem. Egyszerűen csak a véleményem mondtam... Ahhoz nem kell gyerek hogy tudjam mit gondolok a berúgásról...
2010. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de a gyerekvállalás nem csak arról szól, hogy minden tuti. Ilyenek is előfordulnak sajnos. Egyébként meg a berúgás sem ilyen egyszerű. Én ismerek egy krapekot 3 cl konyaktól az asztal tetején táncol. Honnan tudjátok, hogy mennyit ivott?
2010. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!