Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a 16 éves holtrészeg lányodat négyen megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Így történt, megtörtént!
2010. márc. 22. 21:59
 61/103 A kérdező kommentje:
Ez egy házibulin történt, nem egy erdei menedékházban. Még videora is vették, feltették az internetre...
2010. márc. 23. 13:44
 62/103 A kérdező kommentje:
Az elkövetés biztos. Mind a négy fiú /15, 16, 17 és 18 évesek/ beismerő vallomást tett.
2010. márc. 23. 13:48
 63/103 A kérdező kommentje:
Egy magatehetlen /csont részeg/ lány nincs abban a helyzetben, hogy tiltakozzon. Még abban sem, hogy belegyezzen. Nincs döntési helyzetben.
2010. márc. 23. 13:50
 64/103 anonim ***** válasza:
66%
és mégis ki tartott fegyvert a fejéhez, h igyon ennyit?
2010. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
66%
sőt, ki kényszerítette rá, h ilyen megbízhatatlan alakokkal házibulizzon?
2010. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 A kérdező kommentje:
Mindaddig, amíg normális mederben zajlott a buli, nem volt semmi baj a fiúkkal. Mikor azonban a lány eszméletlen állapotba került, vérszemet kaptak és prádát láttak benne.
2010. márc. 23. 14:11
 67/103 anonim ***** válasza:
78%
Kedves okoskodók! Hol élek? Elmondom. Én is voltam buliban, ismerek is olyan lányt (nem is egyet), aki volt egyszerre több fiúval, mert ki akarta próbálni. Egyiküknek sem jutott eszébe feljelenteni a srácokat, hiszen tudtak a dologról és akarták is. Egyébként megsúgom mindenkinek, hogy jogilag erőszaknak számít, ha valakivel szexuális kapcsolatot létesítesz, aki eszméletlen állapotban van. Függetlenül attól, hogy mitől eszméletlen. Utána lehet nézni a törvényben. A másik pedig az, hogy milyen igénytelen az a pasas, aki a megizél egy olyan nőt, akit előtte a haverja "telerakott". Ráadásul három. Örülök, hogy vannak itt olyanok, akik szerint normális az, ha egy fiú egy ilyen állapotban levő lánnyal van. Erre is biztos az a magyarázat, hogy hol élek. Hát igen igazad van, mert nálam a szex nem azt jelenti, hogy egy férfi belemaszturbál egy meleg női testbe.
2010. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
17%
És te meg miért csak a fiúkról beszélsz? Szerinted meg az a normális ha egy lány ilyen hülye és felelőtlen és részegre issza magát? Ez a kikapcsolódás?
2010. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
82%

"prádát". Ez jó. A cipőjét is elvitték? :)))))


Tök igazad van kérdező. Erre nincs magyarázat. Hallottam én már olyan férfiról, aki nemet mondott egy nőnek, csak azért mert a lány akkor sokat ivott (nem volt s.eggrészeg). Amikor megkérdeztem, hogy miért mondott neki nemet (tudtam, hogy tetszett neki a lány), azt mondta, hogy nem akarja, hogy később megbánja a lány, mikor kijózanodik. Vele ne feküdjön le egy nő azért, mert spicces. Ennél ő többet ér.

A nem tartottak pisztolyt hozzászólónak gratulálok. Arra azért kíváncsi lennék, hogy egy tökrészeg 120 kg-os 80 éves fogatlan nénit is megizéltek volna-e.

2010. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek semmi köze nincs ahhoz, hogy részeg vagy nem. Az Ő dolga. Azért mert vki nem zárja be a lakását, még nincs jogod kirabolni. Ha megteszed, akkor bűncselekmény és kész. Ezen kár vitázni. Ne te szabd meg másoknak, hogy hogyan éljenek. Tartsd be a törvényt és kész. A részegséget nem tiltja a törvény, a nemi erőszakot viszont igen. Aki meg azt hiszi már most , hogy a lánya majd nem fog ilyet csinálni, mert majd ő megneveli, az egy H.ülye.
2010. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!